آشپزآنلاین، بزرگترین سایت آشپزی ایرانی
تماس با ما تبلیغات اعضاء آشپزآنلاین تالار گفتگو لیست غذا آشپزآنلاین
نام کاربری
رمز عبور

با عضویت در آشپزآنلاین از امکاناتی چون داشتن صفحه شخصی، آلبوم عکس ، دوستیابی و مشارکت در همه بخش های آشپزآنلاین برخوردار خواهید شد

آخرین وبلاگ های به روز شده
[ آرشیو آخرین پست ها ]

 
     
داغ ترین پست های 24 ساعت گذشته
   
     
پست های مشابه
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
     


وبلاگ ساناز ---
اکثراً به اشتباه رژیم کلینیک کلوند نامیده می شد.رژیم سه روزه طرحی تنظیم شده است که باید سه روز دقیقاً از آن پیروی کرد.چهار تا پنج روز رژیم غذایی معمول خود را پیش بگیرید و مجدداً رژیم سه روزه را دنبال کنید.
این رژیم غذایی یک رژیم پرطرفدار است .این نوع از رژیم غذایی بر می گردد به سال ۱۹۸۵ .این نوع رژیم بسرعت فراگیر شد،برای کاهش وزن سریع تر،ساده بودن،کاهش کلسترول و افزایش انرژی.به هر حال هیچ کتابی که با دلیل و مدرک علم واسرار واکنش های متابولیکی را بازگو کند،وجود ندارد.
اکثراً به اشتباه رژیم کلینیک کلوند نامیده می شد.رژیم سه روزه طرحی تنظیم شده است که باید سه روز دقیقاً از آن پیروی کرد.چهار تا پنج روز رژیم غذایی معمول خود را پیش بگیرید و مجدداً رژیم سه روزه را دنبال کنید.
جدید ترین رژیم های غذایی:
هر روزه رژیم های غذایی و متدهای مختلف کاهش وزن مختلفی فریبکارانه ترویج می یابند.برای نمونه:
رژیم سوپ کلم
رژیم ۳ روزه
رژیم atkins
رژیم سواحل جنوب …
به افرادی که از رژیم ۳ روزه تبعیت می کنند قول می دهیم که حدود ۴٫۵ کیلوگرم (۱۰ پوند) کاهش وزن طی این ۳روز داشته باشند. گرچه در واقع بیشتر این کاهش وزن بسبب از دست دادن مایعات است،نه سوختن چربی های نا مطلوب بدن.برای رسیدن به کاهش وزن پیشنهاد شده، ورزش در این متد ذکر نشده است.
آنچه میتوانید بخورید:
رژیم ۳ روزه،برنامه غذایی فوق العاده خاصی است که باید دقیقاً اجرا شود.قسمت هایی که باید خورده شوند دقیقاً تعیین شده اند و به افرادی که تحت این رژیم غذایی قرار دارند هشدار داده می شود که بیش از غذاهای تعیین شده،چیزی نخورند،در غیر این صورت کاهش ۱۰ پوندی در وزن خود نخواهند داشت.
بعلاوه افرادی که تحت این رژیم غذایی اند نباید کمتر از آنچه در برنامه ی غذاییشان است مصرف کنند حتی اگر احساس گرسنگی نمی کنند.
در جزئیات این رژیم هیچ گونه ورزشی ذکر و یا توصیه نشده است.
برنامه ی غذایی رژیم ۳ روزه:
روز اوّل
صبحانه
قهوه ی سیاه یا چای به همراه ۱ یا ۲ عدد شیرینی کوچک
یک دوم گرپ فروت یا آب آن
۱ تکه نان تست (برشته) و ۱ قاشق سوپ خوری کره ی بادام زمینی
ناهار
نیمی از یک تن ماهی
۱ تکه نان برشته
قهوه ی سیاه یا چای به همراه ۱ یا ۲ عدد شیرینی کوچک
شام
حدوداً ۹۰ گرم گوشت قرمز یا سفید
۱ فنجان لوبیا
۱ فنجان هویج
۱ عدد سیب
۱ فنجان بستنی وانیلی
روز دوّم
صبحانه
قهوه ی سیاه یا چای به همراه ۱ یا ۲ عدد شیرینی کوچک
۱ عدد تخم مرغ
نیمی از یک موز
۱ تکه نان برشته
ناهار
۱ قالب پنیر خانگی یا ۱ عدد تن ماهی
۸ عدد کلوچه
شام
۲ ورق کالباس گوشت
۱ فنجان بروکلی یا کلم
نصف فنجان هویج
نصف ۱ عدد موز
نصف فنجان بستنی وانیلی
روز سوّم
صبحانه
قهوه ی سیاه یا چای به همراه ۱ یا ۲ عدد شیرینی کوچک
۵ عدد کلوچه
حدود ۳۰ گرم پنیر خانگی
۱ عدد سیب
ناهار
قهوه ی سیاه یا چای به همراه ۱ یا ۲ عدد شیرینی کوچک
۱ عدد تخم مرغ آب پز
۱ تکه نان برشته
شام
۱ عدد تن ماهی
۱ فنجان هویج
۱ فنجان گل کلم
۱ فنجان خربزه یا هندوانه
نصف فنجان بستنی وانیلی
بعلاوه ی این رژیم سخت،فرد تحت این رژیم روزانه موظف به نوشیدن ۴ فنجان آب یا نوشیدنی فاقد از کالری است.
مکانیسم این رژیم غذایی
در کنار نیروی معمول و جادویی،گمان می شود ترکیب غذایی موجود در این برنامه واکنش های متابولیک را ایجاد کرده و سبب افزایش سوختن چربی ها می شود.
بدون یک مؤلف یا کتاب،هیچ مدرک یا توضیحی در مورد چگونگی رژیم ۳ روزه که چربی ها را می سوزاند،انرژی را افزایش می دهد،بدن را پاک می کند یا کلسترول را کاهش می دهد،وجود ندارد.
همان طوری که از نام این رژیم پیداست،تنها ۳ روز به طول می انجامد.اگرچه می توان آن را به دفعات و با فواصل ۴-۵ روزه تکرار کرد.هدف از فواصل موجود در این رژیم بازگشت به برنامه ی غذایی عادی جهت پیش گیری از کاهش متابولیسم بدن،جمع شدن مجدد چربی ها و احساس گرسنگی است.
متخصصان چه می گویند :
رژیم غذایی ۳ روزه ارتباطی به کلینیک معتبر کلولند (Cleveland Clinic) ندارد.چیزی به عنوان رژیم غذایی Cleveland Clinic وجود ندارد.
Cindy Moore(رئیس بخش تغذیه درمانی Cleveland Clinic) می گوید :
تنها عامل مؤثر در کاهش وزن دریافت کالری کمتر است،نه ترکیب غذایی و واکنش های متابولیک.پیروی از این رژیم غذایی در حالی که انرژی دریافتی بدن در روز کمتر از ۱۰۰۰ کالری باشد موضوعی است که مور از آن ابراز نگرانی می کند.از آنجایی که این برنامه غذایی روزانه ۱۰۰۰ کالری به بدن می رساند باعث کاهش متابولیسم بدن شده و قطع رژیم،سبب افزایش وزن با سرعتی بیش از قبل می شود.
مور هم چنین می افزاید: این رژیم سیکل معیوبی در بدن ایجاد می کند که باعث می شود به دنبال ۳ روز گرسنگی کشیدن با اشتهای بیشتری در روز های آینده مواجه شوید.این رژیم بسیار یکنواخت بوده و باعث می شود فرد در پایان این ۳ روز با خوشنودی به برنامه ی غذایی سابق خود بازگردد.بدون اینکه مشکل اضافه وزن او بر طرف شده باشد.
به بیان دیگر این رژیم ۳ روزه برای تغییر عادات غذایی و سبک زندگی سالم تر (که پایه و اساس کنترل وزن هستند) مفید نیست.دلیل کاهش وزن دراین رژیم، کمبود کربوهیدرات است که باعث از دست دادن آب بدن می شود.با بازگشت فرد به رژیم با مقدار عادی کربوهیدرات،آب بدن نیز بازگشته و مجدداً دچار افزایش وزن می شود.
رژیم غذایی بجای تغییر سبک زندگی!!
متخصصان نگران این موضوع هستند که وقتی فرد نتواند طبق رژیم غذایی مورد نظر عمل کند خود را مقصر می داند و احساس شکست می کند.
مور می گوید: رژیم های غذایی در هر دوره ی زمانی قابل تحمل نیستند و همین مسئله باعث می شود که بسیاری از مردم این رژیم ها را بی فایده دانسته و از آنها دست بکشند و یا به درستی به آن عمل نکنند.
کاهش وزن با رژیم ۳ روزه ممکن می باشد و تنها دلیل آن نیز کاهش دریافت کالری است.رژیم گرفتن و بازگشت مجدد به برنامه ی غذایی عادی روش مطلوبی برای کنترل وزن نمی باشد،بلکه بهتر است سبک زندگی خود را سالم تر کنیم.
در پایان:
اگر در جستجوی وزن متعادل هستید،کالری دریافتی روزانه ی خود را کنترل کنید،ورزش کنید و از یک برنامه ی غذایی متنوع و سالم پیروی کنید.
برای کاهش وزن فقط پیروی از یک رژیم غذایی کوتاه مدت،بدون ایجاد تغییر در عادات غذایی کافی نیست.

یک رژیم ۳ روزه با ۴٫۵ کیلوگرم کاهش وزن!

اتكينز كيلورزیم به همراه روزهرژیم غذایی خان داییcache:nTSB93ZYZwkJ:http://www.ashpazonline.com/t.php?tag=رژیم لاغری خیلی سریع با آّب رژيم لاغري خيلي سريعبرنامه رژیم 14 روزه فوق العادهرژيم لاغري خيلي سريعبرنامه رژیم لاغریرژيم لاغري سريعرژیم لاغری خیلی سریعرژيم غذايي لاغري 15 روزهرژیم لاغری 15 روزهرژیم لاغری با بستنیرژيم ولاغريرژيم لاغري خيلي ده روزهرژيم لاغري چهارده روزهرزیم لاغری خیلی سریعرژیم لاغری بسیار سریعلاغری خیلی خیلی سریعashpazonline weblog sazidiba 352612رژیم لاغری سریع بدون ورزشلاغری خیلی سریعرزیم لاغری در یک ماهرژیم لاغریلاغری سریعلاغری سریع در یک هفتهلاغری سریع با ورزشرژیم سریع یک ماهرژیم غذایی اتکینزیک رژیم لاغری سادهرژیم لاغری کوتاه مدترژیم لاغری خیلی سریع در سهرزیم ۵ روزهرژيم لاغري فوريرژیماشتهاي خود را كنترل كنيد15 روزهرژیم غذاییرژیم غذایی site:http://www.ashpazonline.comرژیم غذایی لاغری سریعashpazonline رژیمرژیم لاغری فوق سریعبرنامه رژیم لاغری سریعرژیملاغری‏ ‏سه‏ ‏روزه‏ ‏۴/۵‏ ‏.رژیم سه روزه با سیبرژیملاغری با بستنی.رژیم لاغریرژیم سانازی
ساناز --- ؛ سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ - 22:47:12 - [ 14 نظر و 14 تشکر]، خوانده شده 2028 بار

تشکر شده توسط: [Alireza Rajabi] [مهناز نازی] [ رامونا ] [زینب علی] [‏~دریا~ ] [کردستان من] [تــ انیـ ا مـجــد **] [ ツ✿ ترنـــــــــج بانـــو ✿ツ] [لیـــــدا ***] [شـــيــ احسان ــطــون] [ ღ♥ღஜ•شبنم سحری ღ♥ღஜ•] [ ] [♥⚅♞ღ Mahshid Salarvand⚅♘ღ♥] [ ]
 
ارسال لینک مطلب به :
پست های برتر ساناز

 
ساناز --- ساناز ---


آفلاین

متولد: 24 / 4 / 1369
متاهل
شهر: تهران
منطقی-واقع بین-آرام-سر به زیر و باحیا - یه دختر نمونه

 
دوستان

نگار احمدی

آیناز پاریاب

نیلوفر لاوی عبدوس

زینب علی

♫ سحــــــر بـانــــو ♫

باران حسيني
آلبوم عکس غذاها و سفره آرایی
 
آلبوم عکس های شخصی
 
سایت های مورد علاقه
   
 
از این که آشپزآنلاین را بهترین ساختید متشکریم. با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اطلاعات وارد شده در آشپزآنلاین مطلع شوید.
لطفاً ایمیل خود را وارد نمایید:

 
   

Time : 8.3326680660248 seconds