صفحه اصلی تالار گفتمان | صفحه اصلی سایت آشپزآنلاین | تبلیغات

¤¤¤  لحظات خوبي را براي شما آرزومنديم.  ¤¤¤

مشاهده پست هاي بدون جواب | نمايش مبحث هاي فعال

نام کاربري:
کلمه عبور:

به ياد داشته باش
فقط در در صفحه اصلي تالار ميتوانيد از ورود سريع استفاده کنيد
 (0 پیامک جدید)
درخواست عضويت   ورود * ورود 

ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 3365 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 225  بعدي
forumtools   forumtools
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: شنبه 17 تیر 1391, 10:03 am 

کاربر فعال
کاربر فعال

نماد کاربر

حالت من: Sunshine

محبوبیت: 659

تاريخ عضويت: سه شنبه 20 دی 1390, 1:17 pm

تشکر کرده اید: 5753 مرتبه

سلام دوستای گلم یه وقت فکر نکنید من شماهارو از یاد بردم نه نه

جشن عقد خواهرم بود نتونستم بیام سر بزنم  اما تمام مدت به یادتونم وقتی اطرافیان  ازم میپرسن  چیجوری  لاغر کردی موقع پاسخ اسم تک تکتون خصوصا نغمه عزیزم تو خاطرم هست و با خودم میگم خبر ندارید من چه دوستان و چه حامیان خوبی داشتم تا تونستم وزنمو کم کنم

یه راهنما و حامی دوست داشتنی مثل نغمه جون love و دوستان گل و ماهی مثل سونیای عزیز و طوبی نازنین و دوست داشتنیlove

سهیلا جون تارا جون و سوتارا جون و بقیه دوستای خوبم امیدوارم به زودی به وزن دلخواهتون برسیدflower

طوبی جون مواظب سلامتیت باش گلم واقعا سبک زندگیت با همه ما فرق میکنه مسیولیت ها و مأموریت ها و مشغله های زیاد کاری خدای نکرده به سلامتیت ضربه نزنه خوشحالم که از لحاظ سایز رو به کاهش هستی   دوست دارم خیلی زیاد

منم که تو امضام مشخصه  فقط 1 کیلو تا رسیدن به وزن ایده الم فاصله دارم :124:

لبخند تو را چند صباحی ست ندیدم
یکبار دگر خانه ات آباد بگو "سیب"

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم vahideh.m تشکر کرده اند:
soheila514 (شنبه 17 تیر 1391, 5:46 pm), sotara (شنبه 17 تیر 1391, 6:45 pm), goli_baharak (يکشنبه 18 تیر 1391, 5:54 am), naghmeh-1 (يکشنبه 18 تیر 1391, 6:05 am), Tooba (يکشنبه 18 تیر 1391, 12:03 pm)

پستارسال شده در: شنبه 17 تیر 1391, 3:55 pm 

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

نماد کاربر

حالت من: Cool

محبوبیت: 37

تاريخ عضويت: يکشنبه 17 اردیبهشت 1391, 5:41 pm

تشکر کرده اید: 541 مرتبه

سلام بچه ها من جديدم لطفا كمك كنن نغمه جون من از امروز رژيمم رو شروع كردم با سوپ كلم به نظرت اگه دقيقا فقط همون چيزايى كه نوشته رو بخورم تا آخر هفته 5 كيلو كم ميكنم؟ مىتونم ماست هم استفاده كنم؟ تورو خدا زودى بجواب

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: شنبه 17 تیر 1391, 4:36 pm 

کاربر فعال
کاربر فعال

نماد کاربر

حالت من: Sunshine

محبوبیت: 659

تاريخ عضويت: سه شنبه 20 دی 1390, 1:17 pm

تشکر کرده اید: 5753 مرتبه

طلا جون سلام عزیزم خوش اومدی

چرا رژیمتو با پروتیین شروع نکردی خیلی به نظر من از سوپ بهتره و بدنت رو میبره تو فاز چربی سوزی من با پروتیین وقتی رژیممو شروع کردم 4 گیلو کم کردم

تو رژیم سوپ ماست نمیتونی بخوری تا جایی که من میدونم البته:)

لبخند تو را چند صباحی ست ندیدم
یکبار دگر خانه ات آباد بگو "سیب"

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم vahideh.m تشکر کرده اند:
soheila514 (شنبه 17 تیر 1391, 5:47 pm), sotara (شنبه 17 تیر 1391, 6:46 pm)

پستارسال شده در: شنبه 17 تیر 1391, 5:57 pm 

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

نماد کاربر

محبوبیت: 85

تاريخ عضويت: دوشنبه 24 بهمن 1390, 9:56 pm

تشکر کرده اید: 1968 مرتبه

سلام دوستهای خوبم
من این چند روز نت نداشتم وغایب بودم فردا میرم رو رژیم پروتئین ودرپایان 7 روز وزنم رو اعلام میکنم
وحیده جون. خیلی واست خوشحالم که داری به وزن دلخواهت میرسی نامزدی خواهرت مبارک عزیزم میشه یه کم به من انگیزه بدی که اینقدر از هدفم دور نشم وتو مسافرت ومهمونی و....از رژیمم دور نشم اخه با وجود اینکه فکر میکردم تو مسافرتم دارم رعایت میکنم وتحرکم هم کم نبود باز وزنم اضافه شد وخیلی ناراحتم این نداشتن ایترنت هم دیگه به همه چیز دامن زد اما از فردا دارم میرم رو پروتئین ودیگه باید تصمیم جدی بگیرم واصلا تو دوران رژیم حتی یه لقمه از غذاهای ممنوع نخورم چون تقریبا کاهش وزن من حالت یویو پیدا کرده واین خیلی بده...........
نمیدونم شاید زیادی حرف زدم اما باید یه جا شکایتها واعترافاتم رو از خودم میگفتم وکجا بهتر از اینجا ببخشید نغمه جون اگه خلاف قوانین تاپیک صحبت کردم میبوسمتون
به امید فرداهایی موفق تر برای همه

LilySlim Fitness goals tickers

من یه روزی 96 کیلو بودم والان خیلی خوشحالم که با اون زمان خیلی فاصله دارم

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم soheila514 تشکر کرده اند:
sotara (شنبه 17 تیر 1391, 6:47 pm), naghmeh-1 (يکشنبه 18 تیر 1391, 6:21 am), vahideh.m (يکشنبه 18 تیر 1391, 7:49 am)

پستارسال شده در: شنبه 17 تیر 1391, 7:10 pm 

کاربر فعال
کاربر فعال

نماد کاربر

حالت من: Happy

محبوبیت: 231

تاريخ عضويت: چهارشنبه 12 مرداد 1390, 1:02 pm

تشکر کرده اید: 2495 مرتبه

سلام به نغمه جون گل و مهربون و دوستان عزیز تاپیک لاغری
نغمه جون یه سوال برام پیش اومده من یه سایز ازم کم شده ولی وزنم پایین که نیومده هیچ یکی دو کیلو هم بالا رفته خودم که گیج شدم ازلباسام معلومه که لاغر شدم همه هم بهم میگن لاغر شدی ولی وزنم بالاتر رفته!!!!!!
شما میدونین چرا اینطوری شده؟

هر کی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم ظفر تشکر کرده اند:
Tooba (يکشنبه 18 تیر 1391, 12:04 pm)

پستارسال شده در: شنبه 17 تیر 1391, 8:48 pm 

کاربر جدید

نماد کاربر

حالت من: Amazed

محبوبیت: 0

تاريخ عضويت: سه شنبه 16 خرداد 1391, 4:27 am

تشکر کرده اید: 13 مرتبه

سلام به نغمه چون وطوبی جون و سوتارا جون و همه دوستای گل تپل.

من بعد از 1هفته از لواسون برگشتم با کوله باری ندامت.
رژیمم حفظ نشد باز از 70 رفتم روی 71. ولی بازم خدا رو شکر که به وزن اولیه برنگشتم. نیاز به دلداری دارم شدید. از فردا میرم رژیم پروتئین.
راستی از نغمه جون خبری نیست هنوز از سفر برنگشتن؟ دوستتون دارم.love

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم mm_labafi تشکر کرده اند:
sotara (يکشنبه 18 تیر 1391, 9:04 am), Tooba (يکشنبه 18 تیر 1391, 12:04 pm)

پستارسال شده در: شنبه 17 تیر 1391, 9:01 pm 

کاربر جدید

نماد کاربر

حالت من: Amazed

محبوبیت: 0

تاريخ عضويت: سه شنبه 16 خرداد 1391, 4:27 am

تشکر کرده اید: 13 مرتبه

یه سوال: البته قبل از من هم پرسیدند ولی من جوابی ندیدم.
در ماه چند بار میشه رژیم پروتئین گرفت؟ چقدر باید فاصله بدم بین هر رژیم؟
یه سوال دیگه که قبلا پرسیدم وجواب نگرفتم: برای کالری شماری باید از روز قبل خوراکیهایی رو که قراره بخورم کالریش رو حساب کنم؟؟ یا طی روز یکی یکی حساب کنم به 1200 که رسید دیگه چیزی نخورم؟؟
ممنون میشم اگه بهم پاسخ بدید.
طوبی جونم کمک.

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم mm_labafi تشکر کرده اند:
Tooba (يکشنبه 18 تیر 1391, 12:04 pm)

پستارسال شده در: يکشنبه 18 تیر 1391, 6:17 am 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

No Avatar

محبوبیت: 445

تاريخ عضويت: چهارشنبه 6 بهمن 1389, 10:47 am

تشکر کرده اید: 2372 مرتبه

Tala67 نوشته است:
سلام بچه ها من جديدم لطفا كمك كنن نغمه جون من از امروز رژيمم رو شروع كردم با سوپ كلم به نظرت اگه دقيقا فقط همون چيزايى كه نوشته رو بخورم تا آخر هفته 5 كيلو كم ميكنم؟ مىتونم ماست هم استفاده كنم؟ تورو خدا زودى بجواب

سلام دوست خوبم. رژيم سوپ كلم جزو روشهايي هست كه بدن رو به نوعي پاكسازي ميكنه. قبل از هرچيز بايد بدوني كه حتما بايد اين رژيم رو مطابق دستورش بگيري و چيزي رو بهش اضافه يا كم نكني. كم كردن وزن هر فرد با فرد ديگه كاملا متفاوت هست يعني ممكنه دو نفر با وزن يكسان و در شرايط برابر يك نوع رژيم رو بگيرند ولي هركدام به اندازه متفاوت وزن كم كنند چون مقاومت بدن در برابر رژيم متفاوت هست. تو اگر قبلا اصلا رژيم نگرفته باشي احتمالش زياده كه بين 3 تا 5 كيلو كم كني ولي اگه از كساني باشي كه هميشه رژيم دارند و هي كم مي كنند و باز رعايت نمي كنند و وزنشون زياد ميشه ممكنه بدنت مقاوم شده باشه و كمتر جواب بده. يا كساني كه خوراكشون رو خيلي كم كرده اند و زير 1000 كالري مي خورند چون متابوليسمشون به شدت پايينه ممكنه كمتر از اين حد لاغر بشوند. ضمن اينكه يادت باشه هر رژيمي كه استفاده مي كني حتما حتما روزي 1.5 ساعت پياده روي تند باهاش داشته باش كه سرعت لاغريت رو افزايش بده.

باز هم تاكيد ميكنم رژيم سوپ چربي سوز رو بايد دقيقا مثل خودش گرفت و با اين ترتيب از ماست در اين رژيم خبري نيست.

موفق باشي دوست گلم

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم naghmeh-1 تشکر کرده اند:
vahideh.m (يکشنبه 18 تیر 1391, 7:49 am)

پستارسال شده در: يکشنبه 18 تیر 1391, 6:25 am 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

No Avatar

ظفر نوشته است:
سلام به نغمه جون گل و مهربون و دوستان عزیز تاپیک لاغری نغمه جون یه سوال برام پیش اومده من یه سایز ازم کم شده ولی وزنم پایین که نیومده هیچ یکی دو کیلو هم بالا رفته خودم که گیج شدم ازلباسام معلومه که لاغر شدم همه هم بهم میگن لاغر شدی ولی وزنم بالاتر رفته!!!!!! شما میدونین چرا اینطوری شده؟

سلام دوست خوبم

دلايل مختلفي هست كه با اينكه سايزت كم ميشه و رژيم و ورزش داري ولي باز وزنت بيشتر نشون داده ميشه. يكي از اين دلايل مربوط به وضعيت هورموني ات هست ممكنه زماني كه داري وزن مي كني در ايام خاص مربوط به بانوان باشي كه 3 روز قبل و 3 روز بعد از روي دادنش وزن به صورت كاذب بين 1 تا 2 كيلو بالاتر نشون داده ميشه.

علت ديگه ممكن هست اين باشه كه تو ورزشت رو خيلي شديد انجام ميدي و بدنت داره همزمان با كم شدن چربيهاي بدنت عضله مي سازه و چون وزن عضله بيشتر ازچربي هست تو افزايش وزن مي بيني ولي سايزت اصلاح شده و كمتر به نظر ميرسه.

دليل ديگه هم اين هست كه ممكنه تو رژيمت رو به خوبي انجام نميدي و ورزشت بيشتره كه همون حالت عضله سازي پيش مياد.

بهم بگو ببينم چند وقت هست كه اين افزايش وزن رو مي بيني. در خصوص رژيم و نوع ورزشت هم كامل برام توضيح بده تا بتونم بفهمم مشكل كجاست.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: يکشنبه 18 تیر 1391, 6:32 am 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

No Avatar

mm_labafi نوشته است:
یه سوال: البته قبل از من هم پرسیدند ولی من جوابی ندیدم. در ماه چند بار میشه رژیم پروتئین گرفت؟ چقدر باید فاصله بدم بین هر رژیم؟ یه سوال دیگه که قبلا پرسیدم وجواب نگرفتم: برای کالری شماری باید از روز قبل خوراکیهایی رو که قراره بخورم کالریش رو حساب کنم؟؟ یا طی روز یکی یکی حساب کنم به 1200 که رسید دیگه چیزی نخورم؟؟ ممنون میشم اگه بهم پاسخ بدید. طوبی جونم کمک.

سلام عزيزم. من در پست اول صفحه اول تاپيك سوالت رو نه به صورت مستقيم ولي كاملا واضح توضيح دادم. رژيم پروتئين يك استارتر خوب براي كساني هست كه مي خواهند شروع به رژيم گرفتن كنند چون بدن رو آماده چربي سوزي مي كنه. و در وهله بعد اين رژيم مناسب كساني هست كه در بين رژيم گرفتن بعد از يك مدت با اينكه خوب رعايت مي كنند و ورزش هم دارند بدنشون استپ مي كنه و عليرغم پياده روي و داشتن رژيم وزنشون ثابت مي مونه در چنين حالتي باز رژيم پروتئين به خوبي جواب ميده. داشتن مداوم رژيم پروتئين چيز خوبي نيست براي اينكه بدن به همه مواد غذايي احتياج داره و فقط در زمانهاي خاص بهتره كه بهش شوك بدي. در واقع رژيم پروتئين يك جور وارد كردن شوك به بدن براي كاهش وزن هست.

ولي تو بايد به صورت كلي سعي كني كه بيشترين سهم غذاهات از پروتئين و سبزيجات باشه و در وهله بعد لبنيات بدون چربي و يا كم چرب و بعد به اندازه متناسب ميوه و اندكي هيدروكربات مثل نان كه بهتره حتما به صورت سبوس دار مصرف بشه.

وقتي روي 1200 كالري هستي نبايد از مواد ممنوعه اي كه در پست اول صفحه اول تاپيك گفتم استفاده كني. بايد بتوني اين 1200 كالري رو بين صبحانه و ناهار و شام و ميان وعده هات تقسيم كني. يعني مثلا 300 كالري صبحانه دو تا 100 كالري ميان وعده . 400 يا 500 كالري واسه ناهار و 200 كالري هم واسه شام بخوري.

پياده روي و يا داشتن ورزشهاي ديگه از واجبات هست و به هيچ عنوان نبايد ناديده بگيريشون. اميدوارم موفق باشي گلم

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: يکشنبه 18 تیر 1391, 7:36 am 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

No Avatar

وحيده نازنينم
خيلي خوشحالم كه تا رسيدن به هدفت ديگه واقعا هيچ راهي نمونده. بابت اين همه اراده بايد بهت افتخار كرد. فقط يادت باشه كه نگه داشتن وزن كم شده خيلي مهمتر از كاهش اون هست. سعي كن هميشه ورزش متناسب با وضعيت بدنيت رو داشته باشي. مي بوسمت گلم

بالا
 مشخصات  
vahideh.m (يکشنبه 18 تیر 1391, 7:50 am), Tooba (يکشنبه 18 تیر 1391, 12:04 pm)

پستارسال شده در: يکشنبه 18 تیر 1391, 7:39 am 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

No Avatar

طوبي بانوي عزيزم
واقعا متاسفم كه باز دردهاي كمر دچارت كرده. ميدونم كه خيلي اراده داري كه با اين كه قبلا جراحي داشتي باز هم پياده روي ميري. براي اين همه عزم و تلاشت ارزش فوق العاده اي قائلم. دوستت دارم.سعي كن براي اينكه به كمرت فشار نياد بري استخر و داخل آب راه بري. اينطوري فشار كمتري بهت وارد مياد. مي دونم خيلي از اين روزها روزه اي. لطفا توي دعاهات من و آريا رو هم فراموش نكن. به يادت هستم گلم

بالا
 مشخصات  
vahideh.m (يکشنبه 18 تیر 1391, 7:50 am), Tooba (يکشنبه 18 تیر 1391, 12:04 pm)

پستارسال شده در: يکشنبه 18 تیر 1391, 7:48 am 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

No Avatar

taraytanha نوشته است:

سلام به همه دوستاي عزيزم من يادتون كه تارا هستم اين چند وقت به خاطر بعضي مسائل مجبور شدم يه مدت نيام اينجا ولي رژيم كنار نذاشتم به جز دو هفته كه به خاطر سرماي شديدي كه خوردم مجبور شدم رژيم و ورزش و كنار بزارم وزن قبلي 69.800 وزن جديد بين 67 و 68.500 دارم ميچرخم نغمه جون فقط يه سوال من رژيم پروتيين كه ميگيرم فقط سه روز مي تونم طاقت بيارم گرسنه نمي شم ولي به شدت تو اين رژيم عصبي و كم طاقت ميشم ولي بعد تا ميشكنمش و يه مقدار ميوه مي خورم دوباره حالم عادي ميشه به نظرت نخوردن ميوه باعث عصبي شدنم ميشه واقعا نمي دونم چه كنم هر چند رژيم پروتيين واقعا خوب واسم جواب مي ده و تو همون سه روز بين 2 تا 3 كيلو رو كم مي كنم لازم اين رژيم 8 روز كامل ادامه بدم نميشه همون 4 روز اول بگيرم و يه سوال ديگه اينكه رژيم پروتين در ماه چند دفعه ميشه تكرار كرد ايا اگه تكرارش نه پشت سر هم مثلا 3 روز پروتيين بگيرم يه هفته كالري بعد دوباره پروتيين مشكلي داره اجازه دارم اين جوري بگيرم اخه احساس مي كنم با كالري اصلا كم نمي كنم

تاراي عزيزم

بهرحال گرفتن رژيم يعني داشتن محدوديت در خوراك. ضمن اينكه بايد بدوني رژيم پروتئين رو نبايد مرتب گرفت. فقط در ابتداي رژيم كه بدن وارد فاز چربي سوزي بشه و در مواقعي كه وزن استپ ميكنه و ديگه عليرغم داشتن رژيم و ورزش وزن تغيير نميكنه. بهترين كار براي تو اين هست كه اول يك دوره هفت روزه رژيم پروتئين رو بگيري بعد بري روي 1200 كالري كه ميوه هم داره فقط يادت باشه كه قرار نيست هر چند وقت يكبار پروتئين بگيري بلكه فقط در مواقع ضروري يعني زماني كه بيش از 5 روز گذشته و تو عليرغم داشتن رژيم و ورزش وزن كم نكردي مي توني پروتئين رو بگيري. سعي كن در رژيم 1200 كالري به هيچ عنوان از مواد ممنوعي كه در پست اول صفحه اول تاپيك ذكر كردم استفاده نكني و تركيب غذاييت هم بيشتر از پروتئين و سبزيجات و لبنيات بدون چرب و كم چرب و تا حد متناسبي ميوه و اندكي هيدروكربات مثل نان و يا حداكثر 5 قاشق برنج (با احتساب كالريش) باشه.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: يکشنبه 18 تیر 1391, 7:49 am 

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

نماد کاربر

محبوبیت: 85

تاريخ عضويت: دوشنبه 24 بهمن 1390, 9:56 pm

تشکر کرده اید: 1968 مرتبه

سلام به همه دوستان خوبم
سلام نغمه جون
امروز روز اول پروتئین هستم و1ساعت پیاده روی رو انجام دادم به دلیل پا درد نیم ساعت رو کم کردم ولی از فردا همون 1/5ساعت رو انجام میدم دوستتون دارم

LilySlim Fitness goals tickers

من یه روزی 96 کیلو بودم والان خیلی خوشحالم که با اون زمان خیلی فاصله دارم

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم soheila514 تشکر کرده اند:
naghmeh-1 (يکشنبه 18 تیر 1391, 7:56 am)

پستارسال شده در: يکشنبه 18 تیر 1391, 7:54 am 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

No Avatar

nina124 نوشته است:
نغمه جون فکر کنم زود عصبانی شدم باید بگم که منظوری نداشتم خیلی عصبی هستم و همش از چاقی است هنوز از نظر روحی اماده نیستم ولی دارم رو خودم کار می کنم هنوز تو نخوردن شیرینی ضعف دارم باید چکار کنم که شیرنی و شکلات نخورم . واقعا تا چیز شیرین نخورم حالم بد می شه تا اب شیرین نخورم عطش تموم نمی شه باید چکار کنم

دوست گلم

يك اصطلاحي وجود داره به نام معتادين به شيريني. فكر ميكنم تو هم اين حالت رو داري. شايد كمي سخت باشه كه بخواي يك دفعه اين عادت رو كنار بگذاري. بايد سعي كني كه شيريني طبيعي رو جايگزين شيريني مصنوعي كني. مثلا وقتي دلت يك دونه دونات خوشمزه يا كيك خامه اي ميخواد به جاش يك دونه زردآلو بخور و سعي كن با شيريني همون زردآلو نيازت به شيريني رو ارضا كني. يا مثلا به جاي يك تيكه شكلات شيرين از يك تيكه كوچولو شكلات كاملا تلخ استفاده كن. منظورم 90% به بالا هست. دم دستت هميشه چند تا هويج و ساقه كرفس شسته شده و تكه شده به اندازه هاي كوچيك داشته باش كه هروقت هوس خوردن شيريني كردي يك تيكه كوچيك هويچ بخوري و خودت رو آروم نگه داري. اگه عادت به نوشيدن آب ميوه هاي شيرين و يا نوشيدني هاي شيرين داري سعي كن آب مصرفيت رو كمي طعم دار كني كه اون حس رو بهت بده مثلا يك قاشق غذاخوري آب ميوه رو داخل يك بطري نيم ليتري آب بريز و استفاده كن چون طعم آب عوض ميشه اون احساست هم كمي ارضا ميشه. بايد سعي كني قوي باشي دوست من.

بالا
 مشخصات  

ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 3365 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 225  بعدي

اطلاعات

جستجو براي:
تعداد صفحات: صفحه 141 از 225

تعداد پست ها:  3365 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان مدير انجمن: راحله شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

تاپیک های مشابه

مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. پيوست(ها) رژیم دسته جمعی لاغری گروه 2 برای وزن بین 60 تا 70 کیلو گرم

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 189, 190, 191 ]

naghmeh-1

2852

53609

يکشنبه 9 مهر 1391, 6:12 am

naghmeh-1 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پيوست(ها) رژیم دسته جمعی لاغری برای وزن 80 تا 90 کیلو گرم

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 108, 109, 110 ]

naghmeh-1

1646

37538

جمعه 25 اسفند 1391, 7:07 pm

golfar نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پيوست(ها) رژیم دسته جمعی لاغری گروه 3 برای وزن 50 تا 60 کیلوگرم

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 137, 138, 139 ]

naghmeh-1

2083

37904

شنبه 17 فروردین 1392, 10:36 am

nazanin 1364 نمایش آخرین ارسال

اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. پيوست(ها) پیش به سوی لاغری! (رژیم دسته جمعی)

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 192, 193, 194 ]

saghi2011

2900

44455

دوشنبه 17 مهر 1391, 3:01 pm

محمدم نمایش آخرین ارسال

اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. پيوست(ها) رژیم دسته جمعی برای ماه مبارک رمضان

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 68, 69, 70 ]

f.a67

1036

15600

دوشنبه 14 شهریور 1390, 6:54 am

naghmeh-1 نمایش آخرین ارسال

کپی رایت

yukari

این سایت به صورت کامل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد