صفحه اصلی تالار گفتمان | صفحه اصلی سایت آشپزآنلاین | تبلیغات

¤¤¤  لحظات خوبي را براي شما آرزومنديم.  ¤¤¤

مشاهده پست هاي بدون جواب | نمايش مبحث هاي فعال

نام کاربري:
کلمه عبور:

به ياد داشته باش
فقط در در صفحه اصلي تالار ميتوانيد از ورود سريع استفاده کنيد
 (0 پیامک جدید)
درخواست عضويت   ورود * ورود 

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 890 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 60  بعدي
forumtools   forumtools
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:17 am 

کاربر فعال
کاربر فعال

نماد کاربر

محبوبیت: 177

تاريخ عضويت: يکشنبه 24 مرداد 1389, 9:54 am

تشکر کرده اید: 1932 مرتبه

یچه ها جواب سوال منم بدید لطفا

1. رنگ برای ابرو چه مارکی خوبه ؟ چظوری باید درستش کنم ؟ می خوام ابروهام فقط 2 درجه رنگ باز کنه و روشن نشه زیاد؟

2. رنگ مو برای اینکه خودم بتونم روی موهام بزارم بدون دکلره چه رنگی خوبه و کیفیتش خوب در میاد؟می خوام رنگش تو مایه های عسلی بشه.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:18 am 

کاربر جدید

نماد کاربر

حالت من: Fine

محبوبیت: 30

تاريخ عضويت: جمعه 5 خرداد 1391, 4:09 pm

تشکر کرده اید: 79 مرتبه

انواع رنگساژ مخصوص موهای بلوند

اگر قصد دارید همه ی موها یتان را به رنگ بسیار روشن و بلوند درآورید و در انتخاب رنگ نهایی آن دچار شک هستید و یا پس از مدتی که موها را بلوند کردید به هر دلیلی رنگ اولیه ی آنها از بین رفته و موها نیاز به رنگساژ دارد با ما همراه شوید...

اگر قصد دارید موهایتان را بلیچ کرده و به رنگ بسیار روشن و بلوند درآورید اما درانتخاب نوع رنگ مورد علاقه تان دچار شک و تردید شده اید و یا حتی موها را بلوند کرده اید اما پس ازمدت زمانی کوتاه،  به هر دلیلی مثل رفتن به استخر یا شستشوی مداوم موها رنگ اولیه و شادابی خود را ازدست داده اند می توانید با دیدن انواع رنگهای بلوند با بیسهای متفاوت نوع رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کرده و آنها را رنگساژ کنید.

1- بلوند طلایی رنگ : این رنگ مو را می توانید بر روی موهای بلیچ و کاملا سفید شده با دکلره با روشن ترین رنگ موی در پایه ی G که طلایی است رنگساژ کنید.

2- بلوند دودی رنگ : این رنگ مو را می توانید با بر روی موهای کاملا سفید شده بوسیله ی دکلره با روشن ترین رنگ مو در پایه ی C که جزو رنگهای دودی است رنگساژ کنید.

3- بلوند کاهی رنگ: رنگ موی کاهی  را بهتر است بر روی موهای کاملا سفید شده با دکلره تا آخرین پایه با انتخاب روشن ترین رنگ از گروه رنگهای N رنگساژ کرد.

4- بلوند صدفی : این رنگ موی خاص وزیبا را با رساندن مو به پایه ی 10 بوسیله ی دکلره و رنگساژ آن توسط  روشن ترین رنگ از گروه Aمی توان در آورد.

5- بلوند زیتونی : این رنگ مو از گروه رنگهای بلوند در بین خانمهای ایرانی طرفدارزیادی داشته وبرای خانمهایی که دوست ندارند هیچ درصد قرمزی درموهایشان دیده شود بسیارمناسب است و مثل همه ی رنگهای بلوند پس از آن که موها کاملا با دکلره سفید شد، ازروشنترین رنگ گروه M بر روی  موها و با مدت زمانی بین 15 تا 20 دقیقه استفاده شود.

« نیایش بخشی از ساختار وجود آدمی است و همین است که او را زیباتر ساخته »

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم neda800 تشکر کرده اند:
haiedeh2002 (چهارشنبه 7 تیر 1391, 7:32 am)

پستارسال شده در: چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:20 am 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

نماد کاربر

حالت من: Coldturkey

محبوبیت: 843

تاريخ عضويت: شنبه 7 خرداد 1390, 3:20 pm

تشکر کرده اید: 1333 مرتبه

cadenza نوشته است:
رنگ کردن موها چقدر به موها آسیب میزنه؟

لیلا جون رنگ کردن ضررش به مو از دکلره خیلی کمتره

در کل مواد شیمیایی هستش تا جایی که بتوان  سالی یک یا دو بار برای رنگ ک ردن بهتره

مدل مانتو2013

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:21 am 

کاربر جدید

نماد کاربر

تفاوت آرایش شب و آرایش روز!( آرایش روز )

برای اینکه بدانید در یک مهمانی عصرانه و یا بعداز ظهر با چه نوع آرایشی که خود متفاوت از آرایش شب است حاضر شوید، می توانید از روشهای آرایشی که در این بخش به شما پیشنهاد می دهیم استفاده کنید...

آیا تا به حال به اصطلاح آرایش شب در کنار آرایش روز که در بین خانمها به خصوص آرایشگران و میک آپیستها رواج داشته فکر کرده و تفاوت آنها را یافته اید؟

برای اینکه بدانید چگونه می توانید آرایش روز زیبایی در مقایسه با آرایش شب خود داشته باشید با ما همراه شوید:

چرا آرایش شب و چرا آرایش روز؟

تفاوت این دو سوال جدای از رنگ آمیزی و نوع آرایش به طور اساسی و کلی در براق و مات بودن آرایش می باشد که ما در مورد آرایش شب و تفاوت اساسی آن با آرایش روز و نحوه ی چگونگی این آرایش در   تفاوت آرایش شب و آرایش روز!( آرایش شب)  نکاتی را ذکر کردیم و در اینجا به نحوه ی چگونگی آرایش روز و نوع آن در مقایسه با آرایش شب می پردازیم:

1- در مرحله ی اول این آرایش بهتر است تمام لوازم آرایشی که استفاده می شود از نوع مات و بدون اکلیلباشد که هر قدر این خصوصیت را داشته باشند به شیک شدن و در عین حال زیبایی آرایش شما  افزوده خواهد شد. برای میک آپ چشمها بهتر است پس از آماده سازی پوست بوسیله ی کرم پودر های مایعی که به هیچ وجه پوست را براق نشان نمی دهند و استفاده ی پنکیک همرنگ پوست بر روی آن جهت یکدست و صاف شدن چهره، ابتدا چشمها را کمی ریمل زده تا حالتی از آن برای خط چشم کشیدن در دست بیاید و سپس یک خط چشم ظریف و دقیقا مماس با مژه ها در پشت چشم بکشید که این کار را بهتر است با خط چشمهای مدادی انجام داده و با استفاده از همان مداد گوشه ی انتهایی چشم را پهن تر و مثل سایه زدن باز کنید و سپس دوباره ریمل بزنید.

2- در زیر چشمها با استفاده از مداد دودی، خاکستری هاله ی باریکی برای جذابیت بیشتر چشمها بکشید.

3- سایه را نیز بر حسب رنگ چشم انتخاب کرده و بهتر است آن را نیز از گروه رنگهای دودی، خاکستری مات انتخاب کنید.

4- اگر آرایش پر رنگ وغلیظ تر را می پسندید می توانید در ادامه ی کار بر روی سایه ی خاکستری از رنگهای گرم مثل زرشکی یا نارنجی زده و نوع آرایش را به تیره تر تغییر دهید. 

5- با این زیر ساخت آرایش، بهتر است رژلب نیز از از هر رنگی که هست مات و بدون برق لب باشد که بسیار هماهنگ تر و زیباتر خواهد بود اما از آنجایی که رژ لبهای براق و مایع در حال حاضر بیشتر مورد توجه دختران جوان هستند می توان در کنار آرایش چشم و پوست مات گاهی هم با استفاده از رژلبهای براق و یا برق لب به تنهایی ، با ایجاد تضاد بین اجزای آرایش آن را تغییر داد و متفاوت ساخت.

« آنچه زیباتر است  زیبایی اوست »

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:25 am 

مدیر انجمن
مدیر انجمن

نماد کاربر

محبوبیت: 906

تاريخ عضويت: چهارشنبه 25 شهریور 1388, 7:10 am

تشکر کرده اید: 10210 مرتبه

ندی عزیزم

با توجه به مشکلات پیش اومده برای سایت خواهش می کنم از گذاشتن عکس خودداری کن

چون متاسفانه باید همه گی شون پاک بشه

و دیگه اینکه با توجه به اینکه ماهیت این تاپیک پرسش و پاسخ هستش لطفاً و مطالب ات رو در لینکی که برات گذاشتم قرار بده

http://www.ashpazonline.com/forum/forum-f305/topic-t26159.html

ممنونم از همکاری ات

از آسمان طلا می بارد

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:26 am 

کاربر جدید

نماد کاربر

چه معیاری برای رنگ ابرو باید در نظر داشت، رنگ پوست یا مو؟

اگر در اینکه همزمان با تغییر رنگ مو شک دارید که رنگ ابرویتان را نیز تغییر دهید یا نه بهتره بدانید که اولین چیزی که برای این تغییر باید در نظر گرفته شود .... زمانی که رنگ موی خود را چه به صورت مش یا هایلایت و یا یکدست رنگ می کنید و در اینکه همزمان با آن در شک هستید که رنگ ابرویتان را نیز تغییر دهید یا نه بهتر است بدانید که اولین چیزی که با این تغییر باید در نظر بگیرید رنگ پوست شماست چرا که گاهی رنگ موی شما فهوه ای تیره با پوستی گندمی است اما ابرویتان مشکی است که این تضاد نزدیک به هم چهره را جذابتر خواهد کرد و یا گاهی پوستی روشن و سفید با رنگ مویی روشن و بلوند دارید که اگر ابرو را نیز به همین روشنی در بیاورید چهره ای کاملا بی روح خواهید داشت که همیشه باید با آرایشهای تند آن را از این بی حالی در آورید پس توصیه میشود ابتدا بدون در نظر گرفتن رنگ مو، رنگ پوستتان رامطابق چهره در نظر گرفته و رنگ ابرو را براساس آن تغییریا ثابت نگه دارید برای مثال فردی که پوستی روشن با ابروی مشکی داشته و هم اکنون رنگ موی خود را بلوند کرده بهتر است یک تا دو درجه رنگ ابروی خود را روشن کند و یا کسی که چهره ای سبزه دارد و رنگ مو را به صورت مش یا کامل روشن کرده بهتر است رنگ ابرو را چهار پنج درجه نسبت به رنگ ریشه روشن کند که در مورد افراد سبزه برخلاف افراد سفید پوست روشنی رنگ ابرو چهره را بازتر و جذابتر خواهد کرد.موهای شرابی و فندقی و گروه رنگ موهای قرمز بهتر است با هر رنگ پوستی ابرو را تیره نگه دارند .گروه زیتونی با پوستهای سفید و روشن رنگ ابرو را تنها یکی دو درجه روشنتر ازرنگ مو کنند و گروه زیتونی با پوستهای تیره آن را کاملا روشن سازند.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:28 am 

کاربر جدید

No Avatar

محبوبیت: 18

تاريخ عضويت: يکشنبه 10 مهر 1390, 9:41 am

تشکر کرده اید: 7 مرتبه

سلام دوست عزیز من چند سوال دارم؟
میخواستم بدونم برای اینکه ابروهامون رو پرتر و خوش حالت تر نشون بدیم بهتره از کدوم از این مواد استفاده کنیم؟
مداد یا سایه پودری یا کرمی بزنیم در حال حاضر از سایه ابرو آکوا استفاده می کنم خوبه ولی میخوام بهتر از این باشه
برای خط چشم کشیدن از کدوم نوع استفاده بکنیم راحت تر و بهتره؟ چون من تاحالا خودم خط چشم نکشیدم و اصلا بلد نیستم خیلی کثیف کاری می کنم
ولی الان میخوام خودم بکشم وبهترین راهش رو نمیدونم
برای رژگونه چه مارکی خوبه که مثل کرم پور جذب پوست بشه چون از این پودری ها استفاده می کنم ولی دوست دارم تنوع بدم و گنه هام بیشتر برجسته بشه به نظرتون باید چیکار کنم
برای اینکه الان تابستونه و هوا گرمه همش کرم پودر و پنکیک رو صورت بر اثر عرق می ماسه چیکار کنم که این اتفاق نیافته؟
اگه لطف کنید جواب سوالام رو بدید ممنون میشم

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:31 am 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

نماد کاربر

monaliza نوشته است:

یچه ها جواب سوال منم بدید لطفا

1. رنگ برای ابرو چه مارکی خوبه ؟ چظوری باید درستش کنم ؟ می خوام ابروهام فقط 2 درجه رنگ باز کنه و روشن نشه زیاد؟

2. رنگ مو برای اینکه خودم بتونم روی موهام بزارم بدون دکلره چه رنگی خوبه و کیفیتش خوب در میاد؟می خوام رنگش تو مایه های عسلی بشه.

از رنگ ابرو برای برو هات می توی از همون رنگ مو که میگیری استفاده کنی

اگه خود  ابروهات تیره هست شماره 9 باا اکسیدان  شماره 2

اگه بخوای عسلی خوشگل بشه باز موها باید زمینه اش  روشن بشه

رنگ عسلی ما  ترکیب کار  می کنیم

یعنی اگه عسلی می خوای باید دو رنگ با هم ترکیب  بشن ولی  بهتره این رنگ رو به خود ارایشگر  بسپاری  البته ارایشگر هایی که ترکیب کار  می  کنن

رنگ ایتالیایی  بهترین گزینه هست

مدل مانتو2013

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم hanieh_hana تشکر کرده اند:
monaliza (چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:34 am)

پستارسال شده در: چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:37 am 

مدیر انجمن
مدیر انجمن

نماد کاربر

هانیه جان به داد برس

من موهام شرابی بود

با هزار بد بختی و بعد از سه بار دکوپاژ هنوز که هنوزه از شرابی تبدیل شده به صورتی.
حالا این بماند
من موهامو قهوه ای کردم روشم مش

ولی دیگه موهام شده سیم ظرفشویی.
اول گفتم برم با کراتین صاف کننده نه تقویتی صاف کنم که از هر کی پرسیدم گفت خوب نیست و فلان و بهمانه

حالا گفتم برم با مواد صاف ژاپنی بکنم

به نظرت با این خشکی شدید موهام چه بلایی سرش می یاد.

شما پیشنهادی داری؟

از آسمان طلا می بارد

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:38 am 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

نماد کاربر

asadena نوشته است:
سلام دوست عزیز من چند سوال دارم؟ میخواستم بدونم برای اینکه ابروهامون رو پرتر و خوش حالت تر نشون بدیم بهتره از کدوم از این مواد استفاده کنیم؟ مداد یا سایه پودری یا کرمی بزنیم در حال حاضر از سایه ابرو آکوا استفاده می کنم خوبه ولی میخوام بهتر از این باشه برای خط چشم کشیدن از کدوم نوع استفاده بکنیم راحت تر و بهتره؟ چون من تاحالا خودم خط چشم نکشیدم و اصلا بلد نیستم خیلی کثیف کاری می کنم ولی الان میخوام خودم بکشم وبهترین راهش رو نمیدونم برای رژگونه چه مارکی خوبه که مثل کرم پور جذب پوست بشه چون از این پودری ها استفاده می کنم ولی دوست دارم تنوع بدم و گنه هام بیشتر برجسته بشه به نظرتون باید چیکار کنم برای اینکه الان تابستونه و هوا گرمه همش کرم پودر و پنکیک رو صورت بر اثر عرق می ماسه چیکار کنم که این اتفاق نیافته؟ اگه لطف کنید جواب سوالام رو بدید ممنون میشم
سلام

1 سوال تار ابروهاتون از هم فاصله داره یعنی میشه پوستت رو ببینی

2 برا خط  چشم هم  هم سایه اکوا با قلم موی صفر  بهتره البته نیازمند  تمرینه  

ولی بهتره اول برا تمرین درو مورد خط  چشم از  خط چشم ماژیکی مای استفاده کنی که اگه به مشکلی بر خوردی  بتونی به راحتی پاک کنی

بعد  مدتی  از  اکوا بخری   چون مارک اکوا با اب استفاده میشه دوامشم بیشتر یعنی پاک کردنش  برات مشکله

مدل مانتو2013

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:44 am 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

نماد کاربر

محبوبیت: 1667

تاريخ عضويت: شنبه 7 آبان 1390, 8:25 am

تشکر کرده اید: 3235 مرتبه

نارينه جون سعي كن تا جايي كه مي توني موهاتو سشوار نكشي براي موهات از ماسك مو داخل حمام و بعد از حمام از سرم كريستال استفاده كن.اگرهم خيلي موخوره داره و تو هم گره مي خوره نوك موهاتو كوتاه كن
آخه دختر اين چه بلايي بود سر موهات آوردي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدا کنه تا بیشتر از ۹ ساله دیگه زنده بمونیم و بریم تو سال ۱۴۰۰

بعد هی بگیم : شماها یادتون نمیاد ما صده سیصدیا …

خیلی فاز میده ؛ حس آثار باستانی بودن به آدم دست میده …

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم S@MANEH تشکر کرده اند:
Narine (چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:48 am)

پستارسال شده در: چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:48 am 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

نماد کاربر

Narine نوشته است:
هانیه جان به داد برس من موهام شرابی بود با هزار بد بختی و بعد از سه بار دکوپاژ هنوز که هنوزه از شرابی تبدیل شده به صورتی. حالا این بماند من موهامو قهوه ای کردم روشم مش ولی دیگه موهام شده سیم ظرفشویی. اول گفتم برم با کراتین صاف کننده نه تقویتی صاف کنم که از هر کی پرسیدم گفت خوب نیست و فلان و بهمانه حالا گفتم برم با مواد صاف ژاپنی بکنم به نظرت با این خشکی شدید موهام چه بلایی سرش می یاد. شما پیشنهادی داری؟

نارینه جون  برای  اینکه صورتی موهات از  بین بره  یه پیشنهاد  دارم هر  بار  تو حمام از  صابون برا موهات استفاده کن  تا کم کم صورتی موهات بریزه

بعد کراتینه عوارض  داره یعنی هیچ چیز  مثل عوارض  نیستش مثلا ریزش مو از عوارض  کراتینه کردنه

ولی تا حدودی موهاتون رو از  سیم بودن در میاره

ولی یه پیشنهاد اگه  بتونی  بعد  هر بار بلند شدن موهات اونا رو کوتاه کنی بهتره

پیشنهاد بدی  از کرم موهای  ویتامینه سینره داخل حمام استفاده کنی که باز می  تونه تا حدودی کمکت کنه

در مورد صاف زاپنی چیزی نشنیدم

مدل مانتو2013

بالا
 مشخصات  
Narine (چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:50 am)

پستارسال شده در: چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:49 am 

مدیر انجمن
مدیر انجمن

نماد کاربر

وای کوزت جونم

چه می دونستم این شرابی اینقدر بد می ره

منم مدام هی میزدم چون وقتی می رفت کم رنگ می شد بد می شد
منم هی یا شامپو رنگ می زدم یا رنگ یمی کردم
دیگه حسابی رفته به خورد موهام

باور کن دلم می خواد کچل کنم

از آسمان طلا می بارد

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:51 am 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

نماد کاربر

نارینه جون برای اینکه رنگ شرابی پاک بشه باید تن قرمزیش کمتر بشه بعنی رنگ کهنه بشه تا بتوان رنگشو پاک کرد البته پاک کمل نه و لی بهتر از صورتیه

مدل مانتو2013

بالا
 مشخصات  
Narine (چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:53 am)

پستارسال شده در: چهارشنبه 31 خرداد 1391, 6:52 am 

مدیر انجمن
مدیر انجمن

نماد کاربر

hanieh2 نوشته است:

Narine نوشته است:
هانیه جان به داد برس من موهام شرابی بود با هزار بد بختی و بعد از سه بار دکوپاژ هنوز که هنوزه از شرابی تبدیل شده به صورتی. حالا این بماند من موهامو قهوه ای کردم روشم مش ولی دیگه موهام شده سیم ظرفشویی. اول گفتم برم با کراتین صاف کننده نه تقویتی صاف کنم که از هر کی پرسیدم گفت خوب نیست و فلان و بهمانه حالا گفتم برم با مواد صاف ژاپنی بکنم به نظرت با این خشکی شدید موهام چه بلایی سرش می یاد. شما پیشنهادی داری؟

نارینه جون  برای  اینکه صورتی موهات از  بین بره  یه پیشنهاد  دارم هر  بار  تو حمام از  صابون برا موهات استفاده کن  تا کم کم صورتی موهات بریزه

بعد کراتینه عوارض  داره یعنی هیچ چیز  مثل عوارض  نیستش مثلا ریزش مو از عوارض  کراتینه کردنه

ولی تا حدودی موهاتون رو از  سیم بودن در میاره

ولی یه پیشنهاد اگه  بتونی  بعد  هر بار بلند شدن موهات اونا رو کوتاه کنی بهتره

پیشنهاد بدی  از کرم موهای  ویتامینه سینره داخل حمام استفاده کنی که باز می  تونه تا حدودی کمکت کنه

در مورد صاف زاپنی چیزی نشنیدم

هانیه جون ممنونم

با صورتی هاش مشکلی ندارم . موهام الان هفت رنگه . با مزه است خودم خوشم می یاد

مشکلم با زبری و خشکی شه.

منم از همون ریزش کراتین ترسیدم. چون همین جوری تو حموم می ریزه بدون کراتین.

هر کرم مویی هم که بگی زدم.

راستی راجع به ماسک موهایی که کراتین دارن چیزی شنیدی؟ اونا خوبن؟؟

از آسمان طلا می بارد

بالا
 مشخصات  

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 890 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 60  بعدي

اطلاعات

جستجو براي:
تعداد صفحات: صفحه 6 از 60

تعداد پست ها:  890 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 20 مهمان مدير انجمن: Narine شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

کپی رایت

yukari

این سایت به صورت کامل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد