صفحه اصلی تالار گفتمان | صفحه اصلی سایت آشپزآنلاین | تبلیغات

¤¤¤  لحظات خوبي را براي شما آرزومنديم.  ¤¤¤

مشاهده پست هاي بدون جواب | نمايش مبحث هاي فعال

نام کاربري:
کلمه عبور:

به ياد داشته باش
فقط در در صفحه اصلي تالار ميتوانيد از ورود سريع استفاده کنيد
 (0 پیامک جدید)
درخواست عضويت   ورود * ورود 

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1647 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5 ... 110  بعدي
forumtools   forumtools
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: جمعه 21 بهمن 1390, 8:07 pm 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

No Avatar

محبوبیت: 445

تاريخ عضويت: چهارشنبه 6 بهمن 1389, 10:47 am

تشکر کرده اید: 2372 مرتبه

سلام دوستهای نازنینم

به اینجا خوش آمدید. اگر وزن شما بین محدوده 80 تا 90 کیلوگرم هست و نیاز به کاهش وزن دارید و می خواهید که با دوستان اینجا همراه و همگام بشوید باید یک سری نکات رو در نظر بگیرید و انجام بدهید که شامل موارد زیر هست:

1 - باور ذهنی و منطقی این موضوع که برای رسیدن به سلامتی و زیبایی نیاز به کاهش وزن دارید و باید به وزنی که پایه سلامت شما رو تضمین میکنه برسید.

2 - اینجا رژیم با ورزش ترکیب می شود و باید بدونید که همراه با کم خوری و البته صحیح خوری باید روزانه حداقل 1.5 ساعت پیاده روی تند داشته باشید.

3 - یک سری غذاها ممنوع هست و یک سری مواد غذایی بهتر است بیشتر مصرف شود.

4 - هر دو روز یکبار وزنتون رو به صورت مقایسه ای اعلام کنید. یعنی اگر دو روز قبل وزنتون 86 بوده و امروز 85 هست باید هر دو وزن رو اعلام کنید.

5 - رژیم پروتیین برای شروع رژیم و زمانی که بدن به حالت استپ میرسه و وزن کم نمیکنه بسیار عالی عمل میکنه که دستورش رو در ادامه می گذارم.

6 - رژیم سوپ چربی سوز هم یک روش نسبتا مفید هست .

7 - رژیم اصلی شما باید بر پایه 1200 کالری تنظیم بشه به این معنا که کل مواد غذایی مصرفی شما در طول روز نباید بیشتر از 1200 بشه و نباید از 1000 کالری هم کمتر بشه. چون اگر از 1000 کالری کمتر مصرف کنید متابولیسم بدنتون پایین میاد و دیگه بعدا به سختی وزن کم می کنید.

حالا دستور العملها:

قبل از هرچيز بايد بدونيد كه لاغر شدن كار زياد سختي نيست اما نياز به تلاش و اراده قوي داره. بايد ابتدا در ذهن خودتون به اين باور برسيد كه ميخواهيد يك تغيير اساسي و زيربنايي در زندگي شخصي تون به وجود بياريد. اصل تغيير از ذهن شما بايد اتفاق بيفته و شروع بشه. تا به ضرورت كامل كاهش وزن در ذهن صحه نگذاريد ممكنه در هر مرحله اي منصرف بشويد كه نتيجه اش ميشه رژيم هاي يويويي يعني يك مدت رژيم مي گيريد و مصمم هستيد و چند كيلويي هم كم مي كنيد ولي بعد دوباره ميخوريد و بدتر از روز اول چاق مي شويد. پس لطفا اگر تصميم به لاغري داريد قبل از هرچيز بر پايه يك تفكر اصولي و تفكيك خوبي ها وبديهاي روند كنوني زندگيتون به اين نتيجه برسيد كه براي سالم بودن (مهمتر از هر چيزي سالم بودن بدني هست كه خدا به ما هديه داده) و در وهله بعد داشتن تناسب اندام و زيبا جلوه كردن هست.

وقتي كه اين مرحله پذيرش و آمادگي ذهني رو طي كرديد بايد اراده نه گفتن به بعضي چيزها رو داشته باشيد. چيزهاي خوشمزه اي كه مطمئنا طعم فوق العاده شون ميتونه خيلي هوس انگيز باشه اما يادتون باشه كه هدف شما بالاتر از اون هست و بايد نه بگيد به چيزهايي كه شما رو زشت و چاق ميكنه.

بعضي از اين چيزها كه بايد يك خط قرمز بزرگ تا وقتي كه به وزن كاملا موردنظرتون نرسيديد بكشيد اينها هستند:

نمك؛ قند؛ شكر؛ چربي؛ روغن ( به استثناي روغن زيتون اونهم روزي يك قاشق غذاخوري فقط روي سالاد نه براي سرخ كردن)؛ انواع و اقسام سس؛ نوشابه؛ چيپس؛ پفك؛ ترشيجات ؛ هله هوله هاي كم ارزش؛ ماكاراني؛ پاستا؛ پيتزا؛ لازانيا؛ ساندويچها؛ انواع گوشتهاي فراوري شده مثل سوسيس و كالباس و همبرگر؛ انواع سرخ كردني ها؛ خامه و كره و سرشير‘ مرباهاي مختلف.

بعضي از چيزها رو هم بايد به صورت كاملا محدود و كنترل شده استفاده كرد مثل:

نان :فقط ناني رو مصرف كنيد كه با آرد كامل درست شده مثل نان سنگك و يا نان جو)؛ برنج؛ سيب زميني (به هيچ عنوان سرخ شده مصرف نكنيد و فقط به صورت آب پز يا تنوري) ؛ سبزيجات نشاسته اي مثل باقالي و نخود سبز وباميه و ذرت را با احتياط مصرف كنيد.

آب به ميزان 6 تا 8 ليوان در طول روز اجتناب ناپذيره.
اگر فشار خونتون پايين نيست روزي دو ليوان چاي سبز مصرف كنيد. در طول رژيم تنها شيريني مجاز تا 5 خرما در طول روز و يك قاشق غذاخوري عسل هست.

براي استارت رژيم بهتر است براي اينكه بدن وارد فاز جديدي بشه و يك شوك خوب به بدن وارد بياد از رژيم دو روزه پروتئين استفاده كنيد:

صبح ناشتا: دو ليوان بزرگ آب ولرم (تا يكساعت بعد از اون چيزي خورده نشه)

صبحانه: يك ليوان شير بدون چربي + يك خرما

ناهار: پروتئين (شامل گوشت يا مرغ يا ماهي بدون چربي بدون نمك بدون روغن) به صورت آب پز يا بخارپز يا كبابي به ميزان دلخواه.

شام: مثل ناهار اما ميشه به جاي اون يك ليوان شير بدون چربي خورد.

در طي اين دو روز رژيم پروتئين بايد روزي 3 خرما مصرف كرد. چاي كمرنگ آزاد هست و خوردن 6 تا 8 ليوان آب ضروريه.

تاكيد ميكنم حتما و حتما بايد روزي 1.5 ساعت پياده روي تند داشته باشيد. اين مسئله كاملا ضروري هست و پياده روي بايد صددرصد انجام بشه. رژيم بدون ورزش هيچ ارزشي نداره و بدن رو شل و زشت ميكنه. بايد حتما پياده روي رو انجام بدهيم تا هم سريعتر لاغر بشيم و هم بدن فرم و حالت خوبي داشته باشه.

بعد از رژيم دو روزه پروتئين در روز سوم به پروتئين مصرفي تون مي تونيد كدو يا بادمجون و گوجه و سبزيجات اضافه كنيد. در روز پنجم رژيم موارد قبلي رو مي توان با سالاد مصرف كرد و از روز هفتم رژيم هم دو تا ميان وعده ميوه اضافه ميشه مثلا يك سيب صبح يك سيب بعداز ظهر. براي سس سالاد هم مي توان از يك قاشق ماست كم چربي + آب ليموترش تازه+ كمي فلفل استفاده كرد.

استفاده از ماست كم چرب به اندازه روزانه صد گرم برای  لاغري بسيار مفيده.

قبل از شروع رژيم صبح ناشتا بعد از بيدارشدن از خواب و رفتن به دستشويي با لباس خواب خودتون رو وزن كنيد و يادداشت كنيد و دوباره روزهاي بعد هم اينكارو بكنيد و تفاوت وزنتون رو يادداشت كنيد و در تاپيك هم اعلام كنيد.

روش گرفتن رژيم سوپ كلم:

اين رژيم غذائي اساساً با خوردن سوپ رژيمي  (سوپ سوزاننده چربي ) قابل ا جرا ميباشد.

روش تهيه اين سوپ در پايان برنامه نوشته شده است

روز اول :

1- مصرف هر ميوه به مقدار زياد( بغير از موز و انبه) و همچنين خوردن سوپ ( سوزاننده چربي ) بمقدار زياد

شما ميتوانيد از آبميوه ساده و طبيعي كه به آن شكر اضاف نشده باشد استفاده كنيد

خوردن چاي بدون شكر و آبميوه و مقدار زيادي آب از برنامه هاي اين روز ميباشد

روز دوم:

1- خوردن سبزيجات به مقدار زياد و سوپ سوزاننده چربي به مقدار زياد

2- براي شام يك عدد سيب زميني آبپز به همراه هويج آبپز و مقداري كره سوپ سوزاننده چربي

3- هر نوع سبزيجاتي كه دوست داري ميل كن ولي بدون ادويه يا سس و روغن

4- خوردن كاهو به هر مقدار

5- از خوردن حبوبات – گندم – باقلي – انواع تنقلات خوداري شود

روز سوم:

خوردن سبزيجات و ميوه بجز موز و انبه و هندوانه يا خربزه

سوپ سوزاننده چربي را به مقدار زياد مصرف كنيد

امروز سيب زميني آبپز مصرف نكن

توجه :

اگر برنامه را بصورت كامل در اين سه روز رعايت كرده باشي ، شما 3 الي 5 كيلو از وزن خود را كاهش داده اي

اين پيشرفت خوبي ميتونه باشه

روز چهارم :

سوپ سوزاننده چربي را به مقدار زياد مصرف كن

چهار عدد موز را به غذاي امروز اضاف كن

6 ليوان شير كم چرب هم در برنامه امروز وجود داره

آب به مقدار زياد يادت نره

روز پنچم:

سوپ سوزاننده چربي را به مقدار زياد مصرف كن به همراه گوشت گوسفند ( يا ماهي غير سرخ شده- يا مرغ بدون پوست آبپز ) و مقداري گوجه فرنگي

مقدار گوشت گوسفند 280 گرم به همراه 6 عدد گوجه فرنگي تازه

روز ششم :

براي شستشوي دستگاه گوارش حتماً خوردن 8 ليوان آب يادت نره

سوپ سوزاننده چربي را به مقدار زياد مصرف كن

گوشت گوسفند – سبزيجات – از امروز تا پايان هفته آزاد ميباشد

سيبزميني مصرف نشه

2 الي 3 قطعه استيك براي امروز آزاد ميباشد

سبزيجات را امروز متنوعتر مصرف كنيد

روز هفتم:

سوپ سوزاننده چربي را به مقدار زياد مصرف كن

برنج هم آنچه دوست داري مصرف كن

حتماً متوجه خواهي شد كه مقدار مصرف غذاي شما خيلي كم شده(خوب معده كوچيكتر شده )

ميوه(( بجز موز و انبه و هندوانه )) به هر مقدار كه دوست داري مصرف كن

سبزيجات به هر مقدار كه دوست داري مصرف كن

اصلاً به فكر نباش اين هم جزو روش اين رژيم ميباشد

توجه

بعد از پايان روز هفتم اگر تمامي مراحل را بطور كامل انجام داده باشي

شما 5 الي 7 كيلو از وزن خود را كم كرده اي

اگر بيش از 7 كيلو وزن كم كرده باشي

دو روز ا ز گرفتن رژيم خود داري كن

سپس رژيم را براي هفته دوم ادامه بده

با توجه به اينكه هر كدام از ما از بنيه خاص خود برخوردار ميباشد اثر اين رژيم هم براي همه متفاوت ميباشد

ولي از امتيازات اين رژيم انرژيك بودن شما پس از سه روز از شروع رژيم ميباشد

سبكي – شادابي و طراوت مشخصه روز سوم ميباشد

شما مي توانيد بعد از هفته دوم زمان شروع مجدد هفته بعد را بدلخواه انتخاب كنيد

ولي پس از شروع رژيم ، هفته بايد كامل شود .

ملاحظه:

در اين مدت از مصرف نان – نوشابه هاي گاز دار – روغن ( بغير از مقداري كه مشخص شده)- تنقلات خود داري شود .

اگر شما دارو مصرف ميكنيد : نگران نباشيد داروهاي خود را قبل يا بعد از خوردن غذا مصرف كنيد ، آب را بخصوص در صبح به مقدار زياد بنوشيد ( دو ليوان آب غير خنك) 

سوپ سوزاننده چربي

مواد لازم :

6 عدد پياز بزرگ – 2 عدد فلفل دلمه اي – 6 عدد گوجه فرنگي – يك عدد كلم  سفيد متوسط – كرفس 380 گرم

طرز تهيه:

كليه مواد را خرد ميكنيم و در قابلمه اي بزرگ ميريزيم

آب را تا جائي كه همه مواد را در بر بگيره به آن اضافه ميكنيم

مقداري نمك به آن اضاف ميكنيم

مدت زمان پخت 45 دقيقه ميباشد

در يخچال نگهداري شود و هر زمان كه بخواهيد ميل كنيد به همان اندازه مصرف خود از قابلمه خارج ميكنيد و گرم ميكنيد

اين سوپ اساس اين رژيم ميباشد هرچه بيشتر مصرف كنيد وزن بيشتري كم خواهيد كرد.

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم naghmeh-1 تشکر کرده اند:
elayda (شنبه 22 بهمن 1390, 2:27 pm), meta858 (دوشنبه 22 خرداد 1391, 7:36 pm), asal jooni (سه شنبه 23 خرداد 1391, 7:36 am), *یگانه* (جمعه 13 مرداد 1391, 5:55 pm), .LiLiM. (يکشنبه 15 مرداد 1391, 6:35 pm), sara.a (شنبه 21 مرداد 1391, 11:20 am), mahtab motlagh (شنبه 11 شهریور 1391, 5:27 am), shahin1356 (چهارشنبه 1 آذر 1391, 5:07 pm), zohreh85 (يکشنبه 15 بهمن 1391, 10:11 am)

پستارسال شده در: يکشنبه 23 بهمن 1390, 6:19 am 

کاربر جدید

نماد کاربر

محبوبیت: 18

تاريخ عضويت: يکشنبه 3 مهر 1390, 10:24 am

تشکر کرده اید: 35 مرتبه

سلام نغمه جون، مرسی بابت این تقسیم بندی و راهنمائیهات thankyouthankyouthankyou

من قدم 165 و وزنم 85 کیلوست ، به اندازه تمام موهای سرم قرص لاغری مصرف کردم و رژیم گرفتم ولی هیچکدوم تاثیری نداره خیلی خسته شدم الان حدود 5 ماه هست که کم خوری میکنم ولی اصلا وزنم تغییر نمیکنه ،angryangry دیگه از اسم رژیم هم بدم میاد نمیدونم چیکار کنم electricf ولی خوب سعی میکنم دستورات شما رو رعایت کنم 47b20s047b20s0

پدرم می گوید:کتاب
مادرم می گوید:دعا
و من خوب میدانم
که زیباترین تعریف خدا را
فقط می توان از زبان گلها شنید.

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم hasti_23 تشکر کرده اند:
blummen (شنبه 27 اسفند 1390, 10:18 am)

پستارسال شده در: يکشنبه 23 بهمن 1390, 6:41 am 

کاربر جدید

نماد کاربر

محبوبیت: 25

تاريخ عضويت: چهارشنبه 21 اسفند 1387, 3:54 am

تشکر کرده اید: 530 مرتبه

با اجازه نغمه چان.هستی شما اگر در هر رژیمی کم خوری کنید و به خود گرسنگی شدید بدهید بدن شروع به جمع کردن زخایرش میکنه چون فکر میکنه غدا کمه . برای همین شما وزن از دست نمیدید . با اجازه نعمه جان و با عذر خواهی از ایشان شما اگر تنها روی رژیم پروتیین باشید درست است زود وزن از دست میدهید ولی بعدها با خوردن کمترین کاربوهیدایت فوری پف میکنید. صبحانه باید کامل خورده شود تا شما را سیر نگه دارد و وسط غداها از پسته و بادام و یا میوه استفاده شود که گرسنگی را کنترل کنید.
دوستان مطالعه کنید . رژیمی که برای من خوب است ممکنه برای بدن شما مفید نباشه. خود شما تشخیص میدهید بعد از مدت کوتاهی که استفاده کردید. شکر خدا الان به قدری تحقیق و مطالعه در این مورد زیاد است که حیفه بی محلیشان کنیم.
نغمه جان اگر حس میکنید این تکست من اینجا جاش نیست بفرمایید تا از ادمین خواهش کنم پاکش کند.

در پناه خداوند
دوستان

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم gohar banoo تشکر کرده اند:
blummen (شنبه 27 اسفند 1390, 10:18 am), asal jooni (سه شنبه 23 خرداد 1391, 7:37 am), shahin1356 (چهارشنبه 1 آذر 1391, 5:08 pm)

پستارسال شده در: يکشنبه 23 بهمن 1390, 9:33 am 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

No Avatar

هستي جان. من به طور كامل با قرصهاي لاغري مخالفم. معتقدم كه همه چيز بايد به شكل طبيعي انجام بشه. و تركيب رژيم و ورزش بهترين راه براي كاهش وزن هست. من به پياده روي اعتقاد شديد دارم و معجزه اش رو ديدم. سعي كنيد حتما تحرك جسماني تون رو بالا ببريد اونوقت نتايجش رو خواهيد ديد.

بالا
 مشخصات  
elayda (دوشنبه 24 بهمن 1390, 3:17 pm), blummen (شنبه 27 اسفند 1390, 10:18 am), asal jooni (سه شنبه 23 خرداد 1391, 7:37 am)

پستارسال شده در: يکشنبه 23 بهمن 1390, 9:37 am 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

No Avatar

gohar banoo نوشته است:
با اجازه نغمه چان.هستی شما اگر در هر رژیمی کم خوری کنید و به خود گرسنگی شدید بدهید بدن شروع به جمع کردن زخایرش میکنه چون فکر میکنه غدا کمه . برای همین شما وزن از دست نمیدید . با اجازه نعمه جان و با عذر خواهی از ایشان شما اگر تنها روی رژیم پروتیین باشید درست است زود وزن از دست میدهید ولی بعدها با خوردن کمترین کاربوهیدایت فوری پف میکنید. صبحانه باید کامل خورده شود تا شما را سیر نگه دارد و وسط غداها از پسته و بادام و یا میوه استفاده شود که گرسنگی را کنترل کنید. دوستان مطالعه کنید . رژیمی که برای من خوب است ممکنه برای بدن شما مفید نباشه. خود شما تشخیص میدهید بعد از مدت کوتاهی که استفاده کردید. شکر خدا الان به قدری تحقیق و مطالعه در این مورد زیاد است که حیفه بی محلیشان کنیم. نغمه جان اگر حس میکنید این تکست من اینجا جاش نیست بفرمایید تا از ادمین خواهش کنم پاکش کند. در پناه خداوند دوستان

گوهر بانوي عزيز. در خصوص اينكه با كم خوري شديد؛ متابوليسم بدن پايين مي آيد كاملا باهاتون موافقم و اين مسئله رو به طور مرتب در تاپيكها عنوان مي كنم كه به هيچ عنوان نبايد كمتر از 1200 كالري مصرف بشه. درخصوص مسئله اي كه در مورد رژيم پروتئين گفتيد باز هم با شما موافقم و معتقدم كه اگه رژيم پروتئين براي مدت طولاني باشه به بدن آسيب مي رسونه اما من اين رژيم رو فقط براي دو روز اونهم در ابتداي رژيم گرفتن توصيه ميكنم ولاغير.

ضمنا روشي كه من پيشنهاد ميكنم تركيب رژيم و ورزش هست كه اصولي ترين راه براي كاهش وزنه. اگر پستهاي من رو بخونيد بيش از اون چه كه بر روي رژيم تاكيد كنم بر روي پياده روي و ورزش تاكيد دارم.

براي پاك كردن يك پست نياز به ادمين نيست عزيزم مديران انجمنها هم قادر به پاك كردن پستهاي نامناسب هستند اما پست شما يك پست خوب هست و نيازي به پاك كردنش نيست. كسي پست رو پاك ميكنه كه پاسخي نداشته باشه ولي من به خوبي مي تونم از راهكاري كه ارائه دادم دفاع كنم.

خوشحال هستم كه اهميت داديد و نظراتتون رو مطرح كرديد.

بالا
 مشخصات  
elayda (دوشنبه 24 بهمن 1390, 3:17 pm), blummen (شنبه 27 اسفند 1390, 10:18 am), asal jooni (سه شنبه 23 خرداد 1391, 7:38 am), *یگانه* (جمعه 13 مرداد 1391, 5:55 pm), golfar (سه شنبه 1 اسفند 1391, 6:46 am)

پستارسال شده در: يکشنبه 23 بهمن 1390, 10:15 am 

کاربر جدید

No Avatar

حالت من: Cloud_9

محبوبیت: 10

تاريخ عضويت: پنج شنبه 13 بهمن 1390, 10:27 am

تشکر کرده اید: 26 مرتبه

سلام نغمه جون منم اینجا اومدم راستی من این رزیم پروتعین یه هفته که شروع کردم وزنم شد 84.300 یعنی 2 کیلو کم کردم هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ازت ممنونم خیلیییییییییییییییییی
تازه دیشب پدر شوشو هم بهم گفت لاغر شدی

http://swlm.lilyslim.com/JzR5p3.png?V8jBI8yX

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم KAFSHDOZAK21 تشکر کرده اند:
naghmeh-1 (يکشنبه 23 بهمن 1390, 11:15 am), blummen (شنبه 27 اسفند 1390, 10:18 am), asal jooni (سه شنبه 23 خرداد 1391, 7:39 am), sara30sale (دوشنبه 6 شهریور 1391, 7:33 am)

پستارسال شده در: يکشنبه 23 بهمن 1390, 10:18 am 

کاربر جدید

No Avatar

هستی جون سلام منم مثل تو فکر میکردم اما رو من اثر داشت تو هم می تونی فقط به حرفای نغمه جون گوش بده اصلا یه پیشنهاد با هم رزیم می گیریم نظرت چیه اینجوری یه رقابت دوستانه داریم

بالا
 مشخصات  
naghmeh-1 (يکشنبه 23 بهمن 1390, 7:47 pm), blummen (شنبه 27 اسفند 1390, 10:18 am), asal jooni (سه شنبه 23 خرداد 1391, 7:39 am)

پستارسال شده در: يکشنبه 23 بهمن 1390, 10:41 am 

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

نماد کاربر

حالت من: Fine

محبوبیت: 35

تاريخ عضويت: يکشنبه 29 خرداد 1390, 8:55 am

تشکر کرده اید: 975 مرتبه

هستی جون سلام قصد راهنمائی ندارم چون من ازاون دسته چاقهائی هستم که خیلی ازچاقی خجالت نمیکشم پس وضعم خیلی خرابه و جدا نیاز به بررسی وبازبینی دارم که فقط به دست کارسازنغمه جون امکان پذیره....ازش حساب میبرم ها...وقتی این خط کش روبلند میکنه بزنه رودست من...ولی میزنه رودست خودش که چرا شاگردی مثل من داره....قلبم براش درد میگیره..
یکی ازدوستانم مدتها ازقرصهای رژیمی استفاده میکرد والان چندتا ازانگشتهای پایش کاملا بی حسی اعصاب داده وبعدازکلی پیگیری فهمیدند ازعوارض قرصها بود...نزدیک 18 کیلو بادارولاغر کرد وبیش ازنیمی ازاون برگشت... چون بدنش عادت کرده بودوبدون کمک نمیتونست ازپس سوزاندن چربیها بر بیاد ...بدن ما مثل کامپیوترهوشمندی میمونه که همه چیز روضبط میکنه...اگرخیلی کمکش کنی خودش رو به زحمت نمیندازه....مشابهش آدمهائی که مدتها باقرص خواب میخوابند وبعد بدون اون....
با اجازه ازنغمه عزیز ودوست داشتنی .....در جدیدترین همایشهای تغذیه ای بحث شده ونتیجه گرفته شده که اگرکسی ظرف مدت 2 سال 20 کیلو اضافه شده باید ظرف مدت دوسال این میزان راکم کنه تا تثبیت بشه وگرنه همیشه درمعرض عوارض رژیم یویوئی قرار میگیره ...یعنی کم شدن زیاد شدن و مدام تکرار این موضوع....
پس خوردن داروهای لاغری واقعا بی نتیجه است هیچ چیز نباید باعث بشه آدمها سمت قرص ودارو برن مگر به ضرورت....متاسفانه کلینیک های رژیمی غیر معتبرهم به این موضوع دامن زده وشروع رژیم رو با یک داروی بقول خودشون تسهیل کننده لاغری شروع میکنند ومراجعین هم چقدر خوشحال میشن جائی رفتن که یکدفعه درشروع اینفدر کاهش داشتندولی این فقط تبلیغات سوء یی که باید توسط ناظرین این کلینیک ها تعطیل بشه ....که چقدر هم شده!!

LilySlim Weight loss tickers

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم Tooba تشکر کرده اند:
Narine (يکشنبه 23 بهمن 1390, 10:46 am), KAFSHDOZAK21 (يکشنبه 23 بهمن 1390, 10:46 am), cadenza (يکشنبه 23 بهمن 1390, 3:33 pm), naghmeh-1 (يکشنبه 23 بهمن 1390, 7:48 pm), blummen (شنبه 27 اسفند 1390, 10:19 am), asal jooni (سه شنبه 23 خرداد 1391, 7:49 am), *یگانه* (جمعه 13 مرداد 1391, 5:56 pm)

پستارسال شده در: يکشنبه 23 بهمن 1390, 10:47 am 

کاربر جدید

No Avatar

سلام طوبا جون تو هم تو گروه مایی

بالا
 مشخصات  
Tooba (چهارشنبه 26 بهمن 1390, 6:04 am), blummen (شنبه 27 اسفند 1390, 10:19 am), asal jooni (سه شنبه 23 خرداد 1391, 7:49 am)

پستارسال شده در: يکشنبه 23 بهمن 1390, 11:48 am 

کاربر جدید

نماد کاربر

KAFSHDOZAK21 نوشته است:
هستی جون سلام منم مثل تو فکر میکردم اما رو من اثر داشت تو هم می تونی فقط به حرفای نغمه جون گوش بده اصلا یه پیشنهاد با هم رزیم می گیریم نظرت چیه اینجوری یه رقابت دوستانه داریم

کفشدوزک جون عزیزم با پیشنهادت موافقم از فردا شروع کنیم ؟؟؟

آخه من میخوام نی نی دار هم بشم خیلی میترسم ،البته اینم بگم من شکمم کاملا صافه و مشکلم فقط پائین تنم هست.

امیدوارم باهم موفق بشیم ، تا عید باید خوش هیکل بشیم ، فقط به من بگو باید از کجا شروع کنم

47b20s047b20s0kapkap

و من خوب میدانم
که زیباترین تعریف خدا را

بالا
 مشخصات  
blummen (شنبه 27 اسفند 1390, 10:19 am)

پستارسال شده در: يکشنبه 23 بهمن 1390, 11:58 am 

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

نماد کاربر

حالت من: Fine

محبوبیت: 35

تاريخ عضويت: يکشنبه 29 خرداد 1390, 8:55 am

تشکر کرده اید: 975 مرتبه

هستی جون من تویه گروه دیگه هستم بنظرم همیشه یا اونجامیمونم یاپیش شمامیام 78 کیلو/ به شمانزدیکترم عزیزم منتظرم باش

LilySlim Weight loss tickers

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم Tooba تشکر کرده اند:
blummen (شنبه 27 اسفند 1390, 10:19 am), asal jooni (سه شنبه 23 خرداد 1391, 7:50 am)

پستارسال شده در: يکشنبه 23 بهمن 1390, 12:41 pm 

کاربر جدید

نماد کاربر

بیا طوبی جون ، زود بیا باهام شروع کنیم 47b20s047b20s047b20s0

و من خوب میدانم
که زیباترین تعریف خدا را

بالا
 مشخصات  
blummen (شنبه 27 اسفند 1390, 10:19 am), asal jooni (سه شنبه 23 خرداد 1391, 7:50 am)

پستارسال شده در: يکشنبه 23 بهمن 1390, 2:03 pm 

کاربر جدید

No Avatar

سلام هستی جون خوبی منم تازه نی نی دار شدم بهتره از همین الان وزن تو بیاری پایین تا بعد از اون وزنت بالا نره من قبلش 72 بودم بعدش شدم 101 کیلو الانم شدم 84 با همون رزیمی که نغمه اولش گفت رزیم پروتیین شروع کن با پیاده روی از فردا شروع می کنیم خوبه قد و وزنتم بذار هر 2 روزم گزارشامون و می نویسسیم خوبه

بالا
 مشخصات  
blummen (شنبه 27 اسفند 1390, 10:19 am)

پستارسال شده در: يکشنبه 23 بهمن 1390, 7:51 pm 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

No Avatar

به به چشمم روشن !!!! طوبی جون خوب داری من و خودت رو به یک کم نون خامه ای و ماست و شیر پرچرب دهاتی می فروشی !!!!!! دیگه چی؟؟؟؟؟؟ قرار بود بری توی گروه سبک ترها؛ حالا اینجا زنبیل گذاشتی؟ اگه چهار لاخ موی من از دست جشنهای هیدروکربات لیلا جون سالم در ببر ه از دست این آینده نگری های تو امکان نداره امیدی به دوامشون باشه. ...
نظرت راجع به محصولات لاغری کاملا صحیح بود و باهاش موافقم. مرسی که اطلاعات واقعا مفیدت در این زمینه رو باهامون شریک شدی. بیخود نیست که ما یک دونه طوبی بانو بیشتر نداریم....

بالا
 مشخصات  
elayda (دوشنبه 24 بهمن 1390, 8:31 am), Tooba (سه شنبه 25 بهمن 1390, 11:44 am), blummen (شنبه 27 اسفند 1390, 10:19 am), asal jooni (سه شنبه 23 خرداد 1391, 7:52 am)

پستارسال شده در: يکشنبه 23 بهمن 1390, 7:53 pm 

آشپزآنلاینی اصیل
آشپزآنلاینی اصیل

No Avatar

کفشدوزک عزیزم؛ هستی نازنین واقعا با رقابت کردنتون خوشحالم کردید. منتظرم که ببینم کدومتون پیشرفت بیشتری دارید. تقلب برسونم؟؟؟ هرکی پیاده روی بیشتر داشته باشه وزن بیشتری رو ازدست میده و اندام قشنگتری در انتظارشه....

بالا
 مشخصات  
elayda (دوشنبه 24 بهمن 1390, 8:31 am), blummen (شنبه 27 اسفند 1390, 10:19 am), asal jooni (سه شنبه 23 خرداد 1391, 7:52 am)

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1647 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5 ... 110  بعدي

اطلاعات

جستجو براي:
تعداد صفحات: صفحه 1 از 110

تعداد پست ها:  1647 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان مدير انجمن: راحله شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

تاپیک های مشابه

مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. پيوست(ها) رژیم دسته جمعی لاغری گروه 1 برای وزن 70 تا 80 کیلو

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 223, 224, 225 ]

naghmeh-1

3364

67919

سه شنبه 5 دی 1391, 8:29 am

naghmeh-1 نمایش آخرین ارسال

اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. پيوست(ها) رژیم دسته جمعی لاغری گروه 2 برای وزن بین 60 تا 70 کیلو گرم

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 189, 190, 191 ]

naghmeh-1

2852

53644

يکشنبه 9 مهر 1391, 6:12 am

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پيوست(ها) رژیم دسته جمعی لاغری گروه 3 برای وزن 50 تا 60 کیلوگرم

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 137, 138, 139 ]

naghmeh-1

2083

37920

شنبه 17 فروردین 1392, 10:36 am

nazanin 1364 نمایش آخرین ارسال

اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. پيوست(ها) پیش به سوی لاغری! (رژیم دسته جمعی)

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 192, 193, 194 ]

saghi2011

2900

44474

دوشنبه 17 مهر 1391, 3:01 pm

محمدم نمایش آخرین ارسال

اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. پيوست(ها) رژیم دسته جمعی برای ماه مبارک رمضان

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 68, 69, 70 ]

f.a67

1036

15603

دوشنبه 14 شهریور 1390, 6:54 am

کپی رایت

yukari

این سایت به صورت کامل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد