صفحه اصلی تالار گفتمان | صفحه اصلی سایت آشپزآنلاین | تبلیغات

¤¤¤  لحظات خوبي را براي شما آرزومنديم.  ¤¤¤

مشاهده پست هاي بدون جواب | نمايش مبحث هاي فعال

نام کاربري:
کلمه عبور:

به ياد داشته باش
فقط در در صفحه اصلي تالار ميتوانيد از ورود سريع استفاده کنيد
 (0 پیامک جدید)
درخواست عضويت   ورود * ورود 

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 153 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  بعدي
forumtools   forumtools
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: يکشنبه 26 مهر 1388, 10:07 am 

مدیر سابق و برنده مسابقه آشپزی

نماد کاربر

حالت من: Cloud_9

محبوبیت: 188

تاريخ عضويت: شنبه 4 مهر 1388, 9:07 am

تشکر کرده اید: 2617 مرتبه

زهرا بانوي عزيز
اگر كارمند باشي و چك حقوقي داشته باشي بيشتر طلافروشي ها طلا قسطي مي فروشن . من همكارام همشون طلا قسطي بر ميدارن و كمكم پولشو مي دن . ميگن اينطوري ول خرجي نمي كنن. اگر هم خودت كارمند نيستي يا چك نداري از شوهرت بگير

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: يکشنبه 26 مهر 1388, 11:49 am 

کاربر جدید

نماد کاربر

محبوبیت: 1

تاريخ عضويت: دوشنبه 17 فروردین 1388, 2:27 pm

تشکر کرده اید: 25 مرتبه

دوست جونا چه مبحث باحالي رو داغ كردين. كلي در اين باره دلم پر بود و نوشتم اما نميدونم چرا يهو همش پريد. راستش من عاشق طلام. طلاهاي ظريف اما گرون و شناسنامه دار .بقول خودمون طلاهاي با پدر مادر. از طرفي هم خودم شاغلم و اگه حقوقم مال خودم باشه ميتونم هراز گاهي يه تيكه طلا بخرم اما امان از اين قسط كه نميذاره آدم يه كم نفس بكشه. راستش من خيلي وقته كه طلا نخريدم شايد حدود ٣ سالي ميشه. دسته چك هم دارم . چند تا آشناي طلافروش هم داريم اما روم نميشه كه طلاي قسطي بردارم . گاهي اوقات كه ميرم پشت ويترين اين طلافروشي ها و بعد به حقوقم فكر ميكنم كه بايد براي قسط بره و تقديم بانك بشه و هيچي ازش برام نميمونه خيلي اعصابم خورد ميشه و از خودم لجم مي گيره اما بعد به خودم دلداري ميدم كه اشكالي نداره درسته كه نمي تونم طلا بخرم اما بجاش يه خونه خوب از خودمون داريم. اين واجب تره. طلا رو هميشه ميشه خريد.............چه ميدونم دوست جونا دست رو دلم نزارين كه خونه. :electricf:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 27 مهر 1388, 6:14 am 

نماد کاربر

نازي جونم . خجالت نداره الان دوره و زمونه جوري شده كه بدون وام و قسط هيچي نميشه خريد. نظر من اينه كه شما چون طلا دوست داري حتما برو بردار. من فكر مي كنم هر قدر هم كه قسط داشته باشي يه كوچولو كنارش مي توني پس انداز كني.موفق باشي

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 27 مهر 1388, 6:25 am 

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

نماد کاربر

محبوبیت: 2

تاريخ عضويت: شنبه 20 تیر 1388, 1:35 pm

تشکر کرده اید: 1 مرتبه

راحيل نوشته است:
زهرا بانوي عزيز
اگر كارمند باشي و چك حقوقي داشته باشي بيشتر طلافروشي ها طلا قسطي مي فروشن . من همكارام همشون طلا قسطي بر ميدارن و كمكم پولشو مي دن . ميگن اينطوري ول خرجي نمي كنن. اگر هم خودت كارمند نيستي يا چك نداري از شوهرت بگير

راحيل جون دوست عزيز ممنون از راهنماييت
آره من شاغلم نمايندگي بيمه دارم درآمدمم بد نيست اما كلي قسط دارم همين 5 شنبه و جمعه عروسي دعوتيم مامانم خيلي دوست داره منم طلا داشته باشم دو تا خواهريم شوهر خواهرم كارمنده بانكه و خواهرم كلي طلا و جواهر داره وقتي يه جايي ميريم مامانم دستبند و گوشواره اضافي داره كه خيلي شيك و ظريفه هر دفعه اونو مياره ميگه بگير فعلا ژيشت باشه اما من قبول نميكنم ميخوام بخرم ولي واقعا فعلا توانشو ندارم :dash3: :dash3: من طلا ميخوام :electricf:

من به آمار زمین مشکوکم!!!!
اگر این شهر پر از آدم هاست
پس چرا این همه دل ها تنهاست؟؟؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 27 مهر 1388, 6:46 am 

نماد کاربر

زهرا بانو جون اصلا خودتو ناراحت نكن برو يه سرويس تيتانيم يا نقره بخر . به كسي هم نگو طلا نيست من خودم چندتاسرويس بدل دارم كه با لباسهاي مختلف ست ميشن(قرمز/سبز/ قهوه اي...) بعضي هاشون كه اصلا معلوم نيست بدلن و همه اشتباه ميگيرن. تازه اگر هم نخواستي از همون اول بگو بدله چون به لباسم ميومد پوشيدم. من خودم سرويسهاي نقره و تيتانيمو بيشتر دوست دارم. تنوع بيشتري دارن.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 27 مهر 1388, 6:55 am 

کاربر جدید

No Avatar

محبوبیت: 0

تاريخ عضويت: دوشنبه 27 مهر 1388, 6:46 am

تشکر کرده اید: 0 مرتبه

بچه ها من با هزار زحمت و چند سال تلاش 7-6 تومن پس انداز دارم
گذاشتم تو بانک که هیچ سودی برام نداره،به نظر شما باهاش چکار کنم که لااقل یه سودی برام داشته باشه و کمک خرجم باشه
طلا بخرم خوبه؟نمیاد پایین بدبخت بشم؟
آتش جون اون کاری که گفتی سود داره؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 27 مهر 1388, 7:58 am 

نماد کاربر

ساقي جون بنظر من طلا نخر .
اگه خونه نداري يا اگر مي توني، وام بگير بذار روش خونه بخر. يا خونه اي كه الان داري رو بفروش بزرگتر بگير. آخرين راه حل اينكه بذارش تو بانك سامان سودشو بگير.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 27 مهر 1388, 8:08 am 

کاربر جدید

No Avatar

تاريخ عضويت: دوشنبه 27 مهر 1388, 6:46 am

راحیل عزیز آخه که خونه نمیشه خرید دستم خیییلیییی تنگ میشه نمیخوام بهم فشار بیاد یه تاپیک جدا زدم ببینش
viewtopic.php?f=25&t=6965&p=78705#p78705

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 27 مهر 1388, 9:42 am 

کاربر جدید

No Avatar

تاريخ عضويت: چهارشنبه 18 شهریور 1388, 7:46 am

خوشبختانه من علاقه چنداني به طلا ندارم . البته بدم نمي آد از اون سرويسهاي برليان يا جواهرهاي درست و حسابي و شيك داشته باشم . اما چون پولشو ندارم بهش فكر هم نمي كنم . هميشه از سرويساي مارك دار نقره يا تيتانيوم اصل استفاده ميكنم . هم برام تنوع داره و هم قدرت خريدشو دارم و هم خيلي خيلي دوس دارم و باهشون كلي ذوق مي كنم .

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 4 آبان 1388, 6:40 am 

کاربر فعال
کاربر فعال

نماد کاربر

محبوبیت: 3

تاريخ عضويت: سه شنبه 30 تیر 1388, 10:22 am

تشکر کرده اید: 5 مرتبه

یه توصیه به همه ی دوستان!

به احتمال زیاد تا آخر سال 2009 میلادی قیمت طلا به 1250 دلار در هر اونس (یعنی حدود 30 هزار تومن در هر گرم) خواهد رسید...

پس تا می تونید طلای بدون اجرت یا سکه پس انداز کنید

The head of a New Jersey-based brokerage firm has suggested that gold
prices could reach as high as $1,250 per ounce by the end of the year, Bloomberg reports.

Investors have been turning to the yellow metal in recent weeks over fears about the dollar and the prospect of oil price-led inflation, taking it to a record high of $1,070 per ounce.

However, Philip Gotthelf, president of Equidex Brokerage Group in Closter, explained that there is no reason why additional gains cannot be made in the final two months of 2009.

He told the news provider: "Gold has been pushing higher because it's no longer just a hedge against commodity inflation, it's also a hedge against a change in world-monetary standards."

Those comments were strongly backed up last week by Charles Gibson, head of mining research at Edison Investment Research, in an interview with the Daily Mail.

He explained that the longer-term outlook for the Gold Price is also particularly rosy and predicted that it could move to approximately $1,900 per ounce in the next four years.

"If inflation rears its head again, which will happen if unemployment eases and banks begin to lend again, that will provide enough headwind for a second phase of [gold's] bull run," he told the publication.

"And fundamentally, supply will never be able to keep pace with demand. In addition, with oil at circa $75, if it stays around that level until next March, that will represent a doubling in the cost per barrel, which will drive inflation."

منبع خبر http://www.kitco.com

خدایا بی پناهم ز تو جز تو نخواهم

اگر عشقت گناه است، ببین غرق گناهم

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 4 آبان 1388, 10:29 am 

کاربر جدید

نماد کاربر

تاريخ عضويت: دوشنبه 11 خرداد 1388, 12:24 pm

کسی می دونه یه سرویس متوسط و خوب که نگین اتمی داشته باشه و دستبند و گوشواره و گردنبند تو چه حدود قیمتی در میاد
مادر شوهر من سرویس عروسیم رو گرفته ولی بهم نشون نمی ده می گه کادو رو که نشون نمی دن :th:
ولی من از یکی از دوستاش شنیدم خریده 1ملیون و 900 هزار تومان حالا میخوام بدنم این سرویس سرویس خوبیه یعنی خیلی ارزون نخریده چون من اصلا سر رشته ای تو خرید طلا ندارم و اصلا نمی دونم کیلو چنده :s1:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 4 آبان 1388, 11:07 am 

کاربر فعال
کاربر فعال

نماد کاربر

سیسیل جون الان هر گرم طلای بدون اجرت 25 هزار تومن هست و طلاهای ایرانی با سنگ اتمی اجرت کمتری نسبت به طلاهای ترکیه و ایتالیا دارند مثلا حدود 5 هزار تومن در گرم در ایرانی ها(قیمت فروش میشه هر گرم 30 هزار تومن) اجرت در طلاهای ایتالیا تا 10 هزار تومن در هر گرم می رسه یعنی طلای ایتالیایی 35 هزار تومن در گرم قیمتش هست و طلای ترکیه حدود 32 هزار تومن در هر گرم

با این حساب سرویس شما اگر ایرانی باشه چیزی در حدود 60 گرم طلا داره (سنگ اتمی رو هم به وزن و قیمت طلا می فروشند) و با توجه به کامل بودنش یه سرویس ظریف هست... به طور متوسط سرویس های طلای خوب (نه عالی) حدود 100 گرم طلا دارند که اونم بر حسب کشور سازنده اش میشه در حدود 3 تا 3/5 میلیون

ایشالا که قشنگه... مبارکت باشه

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 4 آبان 1388, 11:37 am 

کاربر فعال
کاربر فعال

نماد کاربر

saghi نوشته است:
راحیل عزیز آخه که خونه نمیشه خرید دستم خیییلیییی تنگ میشه نمیخوام بهم فشار بیاد یه تاپیک جدا زدم ببینش
viewtopic.php?f=25&t=6965&p=78705#p78705

عزیزم همونجا برات جواب زدم

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: چهارشنبه 11 آذر 1388, 4:59 am 

کاربر جدید

No Avatar

تاريخ عضويت: چهارشنبه 11 آذر 1388, 1:41 am

setayech joon man ham tagat nayavordam va nazari midaham ..be nazare man aslan fekrat ra machgoole anha nakon ma nemitavanim atrafyaneman ra avaz bekonim ama mitavanim tori digar be anh negah bekonim ke kamtar azyat bechavim va say bekon hamsarat ra bichtar be tarafe khodat bekechi va zaman khyli komak mikonad be hale mochkelat .va fekr mikonam har zani nyaz be pasandaze mali darad va nabayad faramouche kard . movafag bachi (fl)

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: چهارشنبه 11 آذر 1388, 5:32 am 

نماد کاربر

فرحناز جون فكر كنم مي خواستي تو مبحث ستايش جون پيام بذاري؟؟؟؟ آره؟؟؟ :246:

بالا
 مشخصات  

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 153 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  بعدي

اطلاعات

جستجو براي:
تعداد صفحات: صفحه 4 از 11

تعداد پست ها:  153 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 6 مهمان مدير انجمن: ماندگار شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

تاپیک های مشابه

مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. چطور علاقه به او را از ذهنم پاک کنم؟

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2 ]

فراز

15

601

يکشنبه 28 اسفند 1390, 1:45 am

محمدم نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. هشدار براي خريد نوروزي (يك تجربه)

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2, 3 ]

نارون

40

1668

سه شنبه 9 اسفند 1390, 11:43 am

marzyeh نمایش آخرین ارسال

اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. به خانواده پدریتون بیشتر علاقه دارید یا خانواده مادری ؟

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2, 3, 4 ]

joon tannazi

59

918

دوشنبه 18 اردیبهشت 1391, 8:04 am

asal_7332 نمایش آخرین ارسال

کپی رایت

yukari

این سایت به صورت کامل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد