صفحه اصلی تالار گفتمان | صفحه اصلی سایت آشپزآنلاین | تبلیغات

¤¤¤  لحظات خوبي را براي شما آرزومنديم.  ¤¤¤

مشاهده پست هاي بدون جواب | نمايش مبحث هاي فعال

نام کاربري:
کلمه عبور:

به ياد داشته باش
فقط در در صفحه اصلي تالار ميتوانيد از ورود سريع استفاده کنيد
 (0 پیامک جدید)
درخواست عضويت   ورود * ورود 

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3  بعدي
forumtools   forumtools
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: دوشنبه 4 خرداد 1388, 3:56 am 

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

نماد کاربر

محبوبیت: 6

تاريخ عضويت: دوشنبه 21 بهمن 1387, 12:47 pm

تشکر کرده اید: 0 مرتبه

ملاحت جان شما هم ملاحت بزرگه ت خیلی فعاله ها مثل ناردونه بزرگه من :kap: فکر کن ببین دیگه چی میخای عزیزم مبادا چیزی از قلم بیفته (fl)

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 4 خرداد 1388, 5:56 am 

کاربر جدید

نماد کاربر

محبوبیت: 1

تاريخ عضويت: شنبه 22 دی 1386, 8:53 am

سلام
spring جون واقعا هدف قشنگی داری ای کاش من هم بتونم عمل کنم ولی الان شرایطی پیش اومده که خیلی از نظر روحی داغونم و نمی تونم فکر کنم واقعا بری خودم چی میخوام :154fs232528: :154fs232528: :154fs232528: :154fs232528:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 4 خرداد 1388, 7:21 am 

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

نماد کاربر

محبوبیت: 3

تاريخ عضويت: دوشنبه 7 آبان 1386, 11:43 am

سلام

دوستان
روز اول كه اين تاپيك رو ديدم مونده بودم بچه ها از چه چيزي مي خوان توش بنويسن و الان كه خوندم ديدم دوستان ما آرزوها و فعاليت هايي كه با انجام دادن اونا مي تونن به آرزو هاشون دست پيدا كنند رو نوشتند

حالا يك جوره ديگه به قضيه نگاه كنيم

چشم انداز: هر كدوم از ما چشم اندازي براي يك دوره ي بلند مدت از زندگيمون داريم مثل اينكه من مي خواهم در 10 سال آينده مي خواهم ............ ولي براي 20 سال ديگه چي ؟ متوجه ي منظورم شديد يا نه؟

بعضي چيز ها وقتي بهشون دست پيدا كرديم باز يك بالاتري دارند ولي

من مي خواهم در آينده انساني راز دار باشم مي خواهم انساني وفادار باشم مي خواهم انساني خير باشم و..... اين ها ته ندارند و وقتي بهش رسيدي ديگه نمي گي بعدش چي ؟

چشم انداز : من مي خوام آدم خيري باشم

اين كار حد اقل دو بعد داره مادي و معنوي از بعد مادي بايد چيزي براي بخشش داشته باشم و از بعد معنوي بايد دل بخشيدن هم داشته باشم پس حالا مي شه اهداف را نوشت

هدف : من مي خوام در آينده متمول باشم

فعاليت ها يا اهداف كوتاه مدت
از نظر مادي : بايد شغل مناسب داشته باشم بايد توانايي جسمي براي كار كردن داشته باشم بايد همراه و همسفر مناسب داشته باشم (همسر ) بايد ادامه دهندگان مناسب داشته باشم ( فرزندان و دوستان ) و.........
از نظر معنوي : بايد لقمه ي حلال در بيارم بايد سپاسگزار خداوند باشم بايد ياد بگيرم ديگرون رو دوست داشته باشم بايد ياد بگيرم بخشيدن و چگونه بخشيدن را بايد ...................

:smilie_liebe4: :smilie_liebe4:

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم sharifi تشکر کرده اند:
beautiful_lie (پنج شنبه 19 خرداد 1390, 6:13 pm)

پستارسال شده در: دوشنبه 4 خرداد 1388, 7:29 am 

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

نماد کاربر

محبوبیت: 3

تاريخ عضويت: يکشنبه 8 اردیبهشت 1387, 8:26 am

مجرد خان شما سروری حق برادری به گردن من داری (fl)
نوبت منم میشه البته بعد از شما
ایشالا شما سرو سامون گرفتی بیا بگو مجردی بهتر بود یا متاهلی بعدش اگه متاهلی خیلی خوب بود من زود دست به کار میشم

و اما من...
راستش از وقتی که این تاپیک رو می خونم دارم دنبال هدفم می گردم که ببینم من چه هدفی دارم
دارم درس می خونم ولی نمی دونم چرا نمی تونم به چشم هدف بهش نگاه کنم هر کسی درس می خونه بالاخره تصمیم داره اونو تمومش کنه یعنی این یه هدفه :th: ؟؟
فکر کنم بزرگترین هدفم الان اینه که یه هدف واسه خودم پیدا کنم اینجوری دور خودم نچرخم :dash3: کاش زود بفهمم یه هدف گنده چطوریه
دیروز یه دوستی یه نصیحت خوشگل کرد که ازش ممنونم (fl)
گفت باید دست به کار بشم تا بدونم هدفم چیه و می خوام به کجا برسم چون یه وقت چشممو باز می کنم می بینم که دیر شده بعضی وقتها زود دیر میشه :th:
عزت همگی زیاد :2lxe53l:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 4 خرداد 1388, 7:57 am 

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

نماد کاربر

محبوبیت: 6

تاريخ عضويت: دوشنبه 21 بهمن 1387, 12:47 pm

نیما اتفاقا مهمترین و سخت ترین قسمت قضیه هم همینه که هدف درستی تو زندگی انتخاب بشه که بعد از رسیدن بهش فکر نکنی که همه تلاشهات بیهوده بوده به نظر من اگه چند سال صرف خود شناسی بکنی تا هدف مطلوبت رو پیدا کنی بهتر از انتخاب هول هولکیه یه هدف پوچه

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 4 خرداد 1388, 8:07 am 

مدیر سابق
مدیر سابق

No Avatar

محبوبیت: 12

تاريخ عضويت: چهارشنبه 8 فروردین 1386, 2:35 pm

تشکر کرده اید: 1 مرتبه

سلام عزیزان :smilie_liebe4:

آقای مجرد از محبت و لطف شما بینهایت ممنون .... واقعا با این تفاسیری که تعریف کردین دیگه وقتشه !! از علایمی که نشانه رسیدن به آستانه شروع زندگی مشترک هستش یکیش همین از ابتدا دیدن مسیر حرکت و آرزوی داشتن بچه و نوازش کردن اونه .... از صمیم قلب براتون آرزوی یافتن نیمه گمشده تون رو میکنم تا به تکامل برسین و سعادت و شادکامی رو اتوی زندگی مشترک تجربه کنین ....لطفا کتاب نیمه گمشده از دکتر باربارا دی آنجلیس رو بخونین .... خیلی قشنگ راهنمایی کدره ...در مورد باید ها و نباید های انتخاب فرد برای زندگی مشترک .... بهتون تبریک میگم .... چون شما هم جزء اون عده هستین که فرد مناسبی برای انتخاب به شمار میرین ...

نیما جان اتفاقا قصد منهم همین بود .... حرفی قشنگی زدی ... بین هدف و مقصد مون با آرزو و خواسته و تمایلات مون کمی تداخل ایجاد شده .... هدف ما با مقصد مون تقریبا هم جهت و هم سو هست ولی لزوما یکی نیست .... اینجا همه از آرزوها و آمال شون حرف زدن ...و مقصد هایی متفاوت .. ولی درپس همه اینها باید یک هدف غایی باشه که تمام جهان بینی و روش زندگی ما رو بهش محدود و مربوط میکنه ...

اگه دوست دارین میتونیم توی مبحث اونهایی که اش خودشون راضی نیستن بخونند ...این روبه صورت دیگه ای ادامه بدیم که با مبحث اهداف تداخل ایجاد نشه ....هرچند که به هم مربوطن .... تا به دوستانی که در راه رسیدن به هدف و حتی هنگام رسیدن به هدف راضی نیستن و مشکل دارن هم با خوندن تجربیات دیگرون کمک بشه ...
viewtopic.php?f=26&t=2336&p=39530#p39530

موفق باشین ...
(fl) (fl) (fl)

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 4 خرداد 1388, 11:08 am 

کاربر جدید

نماد کاربر

تاريخ عضويت: شنبه 5 اردیبهشت 1388, 7:16 am

و اما اهداف يكساله من :
1 - قبولي در كنكور ارشد سال 89 (البته امسال هم مرحله اول قبول شدم رتبم شد 800 (ang) نميتونم تهران قبول شم آقاي شوهرم هم نميزاره شهرستان بزنم پس امسال را بي خيال شدم )
2 - رسيدن به وزن ايده آل تحت نظر پزشك متخصص (بايد 20 كيلو كم كنم، از ديروز شروع كردم :zipped: )
3 - پيشرفت در پروژه كاري اگه بتونم با موفقيت امسال رو اين پروژه كار كنم سال ديگه رئيس گروهمون ميشم و ميتونم پروژه هاي بزرگتر بردارم (hi)
4 - دادن تمام بدهي ها و جمع كردن پس انداز
5 - فرستادن اقاي شوهر به سربازي به زور :boxing: (به خاطر اينكه هيچ جا استخدامش نمي كنن)
:155fs44059:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 4 خرداد 1388, 11:13 am 

کاربر جدید

No Avatar

محبوبیت: 0

تاريخ عضويت: سه شنبه 8 اردیبهشت 1388, 10:24 am

سلام به همه دوستان .
میخواستم بذارم توی یه فرصت مناسب بیام با همه آشنا بشم .. ولی مطلب شبنم جون باعث شد واسه تشکر هم که شده بیام اینجا .
شبنم جان واقعا مثل خواهرم دوستتون دارم و ممنونم که براتون مهم بودم و خواستین کمکم کنین . سعی میکنم زیبایی های زندگی رو بینم . و کم کم دارم میتونم .
مشکل من اینه که به جای ماه نوک انگشت خودمو میبینم .
من موفق میشم و بهترین ... شک ندارم . :47b20s0:

http://golabi-golabatoon.persianblog.ir/

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 4 خرداد 1388, 11:26 am 

مدیر سابق
مدیر سابق

No Avatar

سلام گلابتون جونم (wk) (wk) (wk)

خیلی خیلی خوشحالم که از لاکت بیرون اومدی ... و ببخش که با وجودیکه کرکره هات :laughter: :laughter: :laughter: پایین بود ...!!! برات جای دیگه پیام دادم !!

البته نیازی به تشکر نیست .... ولی عزیزم خجالت نکش ... :kisses: بگو مثل مادرم... چون منهم تو رو مثل بچه های خودم دوست دارم .... دوقلو های من که کوچکترین ها هستن ..هم سن و سال تو اند درست متولد 64... پس میتونی بگی که جای دخترمی ...نه خواهر !! :laughter: هرچند که در اصل هیچ فرقی نمیکنه ...چون غرض چیز دیگریست ...

لطفا مبحث اونهایی که از خودشون راضی نیستن رو هم حتما بخون ....

هنوز خیلی فرصت داری عزیزم... یه روزی میای و همینجا مینویسی ... بچه ها من مجاز هستم !!! به انتخاب رشته و در واقع بالاترین رشته ها ... ( لطفا تاپیک جدید باز نکنی ها .... !!! بچه ها صداشون در میاد !!! )

خدا رو شکر (sa) ... مسیر حرکت رو هم ببین ... لذتش رو ببر .... هدفت قبولی نباشه ... مقصدی باشه از هزارن مقصد تو .... که فرصت رسیدن بهشون رو خواهی داشت (wk) (wk) (wk) (wk)

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 4 خرداد 1388, 12:40 pm 

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

نماد کاربر

تاريخ عضويت: جمعه 5 اسفند 1384, 10:09 pm

-

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط tannaz در جمعه 26 تیر 1388, 8:43 pm .

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 4 خرداد 1388, 1:10 pm 

مدیر سابق
مدیر سابق

No Avatar

سلام تن ناز گلی :smilie_liebe4:

خیلی خوشجالم که دوباره می بینمت ......

البته تو خیلی جوونتر و شاداب تر از این هستی که به خوای فکر این چیزها رو بکنی ..... ولی به هرحال واقعیتیه ... آدم باید از هر لحظه لحظه زندگیش نهایت استفاده رو ببره و ....تو با تمام وجود رمز این گفته رو دریافتی ...... و با تمام وجود بکار بستی .... این کمکت میکنه که بتونی توی زندگی از حال لذت ببری و امروز و حال رو فدای آینده ( و احتمالا آرزوها و آمال ) و گذشته ( و احتمالا عدم پیروزیها ) نکنی ! .... مسیر حرکت ...در واقع یه جورایی همون امروز و حاله ...

الهی که همیشه هم اونا کنارت باشن و هم خودت برقرار و پاینده .... (sa)

موفق باشی ... (fl) (fl)

همه منتظرن اعلام کنی بیان حموم زایمون !!!! یک کلاغ چهل کلاغ !!!

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 4 خرداد 1388, 1:21 pm 

کاربر جدید

No Avatar

تاريخ عضويت: دوشنبه 5 اسفند 1387, 11:44 am

پروانه عزیزم خیلی ممنونم ولی ناراحت شدم ازاینکه گفتی ناراحتی.اگر کمکی از دستم بر میاد با تمام وجود در خدمتتم تو هم مثل خواهرم. :Vishenka_04:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه 4 خرداد 1388, 1:50 pm 

کاربر جدید

No Avatar

تاريخ عضويت: دوشنبه 5 اسفند 1387, 11:44 am

تن ناز جونم درکت میکنم منم مثل شما فکر میکنم.امیدوارم به زودی بیای ایران و یه دیداری با خانوادت و دوستات :246: تازه کنی.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: پنج شنبه 25 تیر 1388, 7:26 pm 

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

نماد کاربر

تاريخ عضويت: جمعه 5 اسفند 1384, 10:09 pm

-

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: پنج شنبه 19 خرداد 1390, 6:23 pm 

کاربر جدید

نماد کاربر

محبوبیت: 2

تاريخ عضويت: دوشنبه 11 بهمن 1389, 7:58 am

تشکر کرده اید: 205 مرتبه

من فعلا هیچ هدفی ندارم درسم تازه تموم شده تقریبا 4 ماهه

بعضی وقتا میگم ارشد بخونم بعد میگم نه برم سر کار بهتره بعد میگم نه اگه رفتم سر کار دیگه نمیتونم ارشد بخونم باز میگم اگه ارشد بخونم بازم باید تا دوسال از نظر مالی به خونواده وابسته باشم بهتره برم سر کارواستقلال مالی داشته باشم...

برای ازدواج هم میگم نه تا ارشدمو نگیرمو سر کار نرم ازدواج نمیکنم از طرفی میکم نه میشه هم ازدواج کرد هم درس خوند هم سر کار رفت بعد میگم نه بزار اول ارشد بخونم بعد برم سر کار بعد ازدواج کنم...

از طرفی میگم بزار اقدام کنم برای کانادا بعد میگم نه برای من دیگه دیر شده من به خونوادم وابسته شدم الان دیگه نمیتونم برم بعد دوباره میگم چرا من موقعیتشو دارم باید اقدام کنم این ماجرا هم همینجوری ادامه داره...

این فکرا دست از سرم بر نمیدارن 4 ماهه همینجوری روزهام داره یکنواخت میگذره بدون اینکه بتونم یه تصمیم درست برای زندگیم بگیرم

بالا
 مشخصات  

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3  بعدي

اطلاعات

جستجو براي:
تعداد صفحات: صفحه 2 از 3

تعداد پست ها:  36 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: Alexa [Bot], Google [Bot] و 5 مهمان مدير انجمن: ماندگار شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

تاپیک های مشابه

مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. دوست داشتی کدوم کشور زندگی کنی؟ الان کجا زندگی میکنم؟

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 4, 5, 6 ]

سهیلA

89

2625

سه شنبه 21 شهریور 1391, 10:24 am

*مهنازی* نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. آیا خود را فرد موفقی میدانید؟ راز موفقیت شما چیست؟

Saint

10

411

شنبه 11 تیر 1390, 3:38 pm

Maryam65 نمایش آخرین ارسال

اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. سلام به زندگی

ماندگار

0

146

سه شنبه 7 آذر 1391, 5:39 am

ماندگار نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پيوست(ها) معنای زندگی در کلمات

spring dream

0

431

سه شنبه 3 آذر 1388, 1:20 pm

spring dream نمایش آخرین ارسال

اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. مشکل بزرگ زندگی من♥♥

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 38, 39, 40 ]

ستاره**

586

9447

پنج شنبه 8 تیر 1391, 10:30 am

* میکا * نمایش آخرین ارسال

کپی رایت

yukari

این سایت به صورت کامل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد